Konkurs graficzny GWINTA

Twórcy Gwinta ogłosili konkurs. Zadowolone z pewnością będą osoby obdarzone talentem artystycznym. Jest to konkurs graficzny, w którym zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy konkursowej w postaci obrazu przedstawiającego postać, czy też miejsce lub obiekt ze świata Wiedźmina, który mógłby trafić do Gwinta w postaci karty. Jedynym warunkiem jest to, by przedstawiona postać lub obiekt nie był już wcześniej zilustrowany w Gwincie. Aktualnie w Gwincie jest już całkiem sporo kart, lecz uniwersum Wiedźmina jest na tyle obszerne, że z pewnością, jeśli będziecie chcieli, znajdziecie coś lub kogoś do przedstawienia na grafice.

Oczywiście dla autorów trzech najlepszych prac przygotowane zostały nagrody. Dla najlepszego artysty jest to m.in. tablet graficzny firmy Wacom. Otrzymać można również gwintowe gadżety. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 rok życia, a także 13 lat za zgodą rodzica lub opiekuna.

Aby móc się zgłosić do konkursu należy przede wszystkim stworzyć grafikę, która będzie spełniać pewne wymagania. Ważne by była to czysta grafika bez żadnych dodatkowych elementów. Warunki uczestnictwa w konkursie przedstawiono poniżej.

REGULAMIN UCZESTNICTWA – Konkurs graficzny Gwinta

 • Zilustruj wybraną postać, miejsce lub obiekt z uniwersum Wiedźmina, którego nie ma jeszcze w GWINCIE: Wiedźmińskiej Grze Karcianej
 • Twoja praca musi być pojedynczym obrazem cyfrowym 2D w formacie JPG lub PNG w rozdzielczości 3500×5000 pikseli.
 • Chodzi wyłącznie o ilustrację – prosimy, aby nie dołączać żadnych dodatkowych elementów, takich jak ramki czy umiejętności.

Pełny regulamin w języku angielskim znajduje się pod tym linkiem.

Nagrody – Konkurs graficzny Gwinta

Dla osób, które przygotują najładniejsze grafiki przewidziane zostały nagrody. Wśród nagród znalazły się m.in.: tablet graficzny Wacom Cintiq i gwintowe gadżety.

Pierwsza Nagroda

konkurs graficzny Gwinta nagrody
 • Tablet Wacom Cintiq, 
 • GWINTOWY kubek sześciu frakcji, 
 • Duży, metalowy plakat (z losową grafiką).

Druga Nagroda

konkurs graficzny Gwinta nagrody
 • GWINTOWY kubek sześciu frakcji, 
 • Duży, metalowy plakat (z losową grafiką), 
 • Przypinki frakcji, 
 • GWINTOWA smycz.

Trzecia Nagroda

 • GWINTOWY kubek sześciu frakcji, 
 • Przypinki frakcji, 
 • GWINTOWA smycz.

Jury konkursu

Prace konkursowe będą oceniane przez pracowników CD Projekt RED. W Jury konkursy zasiądą Dyrektor Artystyczny, Producent Artystyczny i Specjalista ds. Społeczności GWINTA. Oceniane będą przede wszystkim kreatywność, oryginalność oraz jakość przesłanych prac.

REKLAMA

REKLAMA

Gdzie przesłać zgłoszenie – konkurs graficzny Gwinta

Jeśli przygotowałeś grafikę na konkurs koniecznie zgłoś ją na specjalnej stronie. Ważne, by zgłoszenie zostało przesłane w czasie trwania konkursu za pomocą odpowiedniego formularza. Możesz to zrobić na stronie pod tym linkiem.

Czas trwania konkursu

Aby wziąć udział w konkursie swoje zgłoszenie należy wysłać do 8 lutego 2022 roku, do godziny 14:00.

Podoba Wam konkurs graficzny Gwinta? Weźmiecie w nim udział? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli lubisz świat wiedźmina to z pewnością spodobają Ci się wiedźmińskie puzzle. Jedną z mocniejszych stron Gwinta jest jego oprawa graficzna. Konkurs graficzny Gwinta jest idealną okazją, by przyglądnąć się grafikom w grze i zaczerpnąć z nich inspirację. Piękne grafiki zostały umieszczone także na puzzlach przedstawiających bohaterów wiedźmińskiego uniwersum. Jeśli jeszcze ich nie widziałeś, koniecznie je zobacz.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli od Good Loot w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A poniżej przedstawiamy wiedźmińskie puzzle od Clementoni w atrakcyjnych cenach, inspirowane serialem Netflixa:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x