Krwawa Klątwa – nowych kart ciąg dalszy

Krwawa Klątwa dodatek do gry Gwint, będzie miał premierę 28 marca. Dodatek Krwawa Klątwa ciągle zaskakuje, praktycznie cały czas poznajemy nowe karty, które zostaną wprowadzone do Gwinta wraz z premierą wspomnianego rozszerzenia.

W poprzednich artykułach informowaliśmy o dotychczas ujawnionych kartach. W sumie poznaliśmy już kilkadziesiąt kart, a ciągle to jeszcze nie wszystko. Zgodnie z zapowiedziami twórców dodatek do Gwinta, ma wprowadzić ponad 100 kart w tym po 14 dla każdej frakcji i ponad 30 kart neutralnych.

Jeśli chcecie zobaczyć karty, które poznaliśmy do tej pory zapraszamy do tych artykułów:

Dzisiaj znów mamy dla Was kolejną porcję grafik kart wraz z ich umiejętnościami, które są upubliczniane przez znane osoby ze środowiska Gwinta. Nowe karty jak zwykle prezentują wysoki poziom artystyczny, a ich umiejętności są interesujące. Zobaczcie je poniżej.

Krwawa Klątwa – nowe karty

Sangreal

Wzmocnij jednostkę o 6 i daj jej tarczę.

sangreal krwawa klątwa

Vivienne: Wilga

Rozmieszczenie: Zniszcz wrogi Artefakt i wzmocnij tę jednostkę o jego koszt zaopatrzenia.

REKLAMA

REKLAMA

vivienne: wilga krwawa klątwa

Król Rybak

Rozmieszczenie, daleki zasięg: Przenieś dowolną kartę ze swojej talii na jej szczyt.

król rybak krwawa klątwa

Gregoire z Gorgony

Rozmieszczenie, bliskie starcie: Zadaj wybranej jednostce wroga 1 pkt obrażeń. Śmiertelny cios: Wzmocnij tę jednostkę o 6 i zyskaj tarczę.

gregorie z gorgony krwawa klątwa

Muzykanci z Blaviken

Rozmieszczenie: Losowo zyskaj tarczę, odporność, wytrzymałość lub truciznę.

muzykanci z blaviken krwawa klątwa

Królowa Nocy

Rozmieszczenie, bliskie starcie: Daj wrogowi krwawienie na 4 tury. Rozmieszczenie, daleki zasięg: Oczyść jednostkę.

królowa nocy krwawa klątwa

Słowo runiczne

Daj sojuszniczej jednostce tarczę, a następnie daj jej witalność na 4 tur(y).

słowo runiczne krwawa klątwa

Troska driad

Daj sojuszniczej jednostce witalność na 6 tur. Jeśli kontrolujesz Driadę, najpierw oczyść wybraną jednostkę.

troska driad krwawa klątwa

Roderik z Dun Tynne

Szpieg. Rozmieszczenie: Podejrzyj losowe karty (2) ze swojej talii, a następnie zagraj 1 z nich.

roderik z dun tynne krwawa klątwa

Jak możecie zaobserwować pod względem graficznym CD Projekt RED i Gwint bije inne karcianki na głowę. Karty Królowej Nocy, Vivienne i Sangreal urzekają swoją pięknością. Czysta przyjemność dla oczu.

Jeśli przyjrzymy się umiejętnościom nowych kart to tak jak w poprzednich kartach mamy dalsze wzmacnianie nowych słów kluczowych. Są karty nadające tarcze, witalność czy krwawienie. Słowo runiczne nawet równocześnie nadaje tarczę i witalność. Królowa nocy znana z pierwszej części Wiedźmina, kolejny wampir zadaje przeciwnikowi krwawienie. Zapowiada się całkiem mocny archetyp. Natomiast Muzykanci z Blaviken nadają nieco losowości grze, z czterech efektów jeden jest negatywny. Możliwe, że znajdą się gracze, którzy będą chcieli zaryzykować.

REKLAMA

W grze pojawi się też nowy szpieg Roderik z Dun Tynne, który pozwoli nam z dwóch losowych złotych kart z naszej talii wybrać jedną i ją zagrać. Pytaniem pozostaje nadal czy to jedyny nowy szpieg jakiego zobaczymy w Gwincie po premierze dodatku Krwawa Klątwa. Wszystkie nowe karty Gwinta możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.

REKLAMA

Dodatek zapowiada się niesamowicie klimatycznie i ciekawie. Do premiery zostało już niewiele dni. Premiera dodatku Krwawa Klątwa do Gwinta będzie miała premierę już 28 marca.

A Wam podobają się nowe karty? Która z nich najbardziej? Czy nowe umiejętności Was zadowalają? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

Figurek jest kilka, możecie je obejrzeć poniżej, a także ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x