Krwawa Klątwa – poznaliśmy trailer i cenę preordera

Krwawa Klątwa – pierwszy dodatek do Gwinta będzie miał swoją premierę już niedługo, bo 28 marca. W ostatnim czasie ciągle poznajemy nowe karty oraz ich wyjątkowe umiejętności i słowa kluczowe, które zostaną wprowadzone do Gwinta wraz z premierą rozszerzenia. O ostatnio ujawnionych, nowych kartach możecie przeczytać w jednym z naszych nowych ostatnich artykułów.

Dzisiaj przy okazji GWENT Open #8 poznaliśmy również cały trailer dodatku Krwawa Klątwa. Jego krótką zapowiedź mogliśmy obejrzeć jeszcze niedawno. W tym momencie z udostępnionego wideo dowiadujemy się nieco więcej o motywach Dettlaffa, a także prezentuje ono możliwości nowych kart. Zresztą same nowe karty też możemy ujrzeć na trailerze.

Krwawa Klątwa – Preorder

Oprócz tego zaprezentowany został preorder dodatku. Zamawiając przedpremierową wersję dodatku Krwawa Klątwa, gracze otrzymują następujące bonusy:

  • 40 beczek Krwawej Klątwy
  • Rewers “Krwawa Klątwa”
  • Skórka “Krwawa Zbroja” dla postaci Ukrytego

Jak możemy się również dowiedzieć rewers “Krwawa Klątwa” oraz skórka “Krwawa Zbroja” na tą chwilę są dostępne tylko w przedsprzedaży nowego dodatku. Choć twórcy nie wykluczają, że w przyszłości te dwie rzeczy mogą pojawić się w sklepie gry do kupienia, w nieco zmienionej wersji.

Jeśli chodzi o cenę to wynosi ona 139,99 zł. Trzeba powiedzieć, że nie jest to tanio, bo nawet Wojnę Krwi można było zakupić za niższą cenę. Choć porównując z innymi karciankami cena preordera dodatku jest porównywalna, albo nawet korzystniejsza. Rozumiejąc wszystkie aspekty ekonomiczne Gwinta, chciałoby się, żeby cena była nieco niższa. Oczywiście do graczy należy wybór czy zdecydują się na ten zestaw przedpremierowy. Sam rewers i skórka wyglądają bardzo ładnie, szczególnie, że rewers jest dodatkowo animowany co nadaje mu wyjątkowości, a Ukryty w nowej skórce wygląda intrygująco. Część z graczy z pewnością chciałoby nabyć skórkę i rewers osobno i pewnie byliby w stanie zapłacić za nie prawdziwą walutą, ale niestety w tej chwili nie ma takiej możliwości. Może kiedyś CD Projekt RED zdecyduje się na taki krok, ale do tej pory nie ma żadnych informacji na ten temat.

Zestaw preorderowy można zakupić do czasu premiery dodatku Krwawa Klątwa, czyli 28 marca. Więcej informacji o preorderze znajdziecie na oficjalnej stronie Gwinta.

REKLAMA

REKLAMA

krwawa klątwa preorder gwint

Poniżej możecie zobaczyć wcześniej wspomniany zwiastun dodatku Krwawa Klątwa:

Premiera Krwawej Klątwy już 28 marca, dodatek wprowadzi do Gwinta ponad 100 nowych kart, w tym po 14 dla każdej frakcji i 31 neutralnych.

A Wy co sądzicie o dodatku Krwawa Klątwa? Kupicie preorder? Myślicie, że jego cena jest odpowiednia? Podoba Wam się rewers? Podzielcie się opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

Figurek jest kilka, możecie je obejrzeć poniżej, a także ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x