Meteorytowy Pył – nowa waluta w Gwincie oraz nowy sposób pozyskania kart premium

Wraz z nową aktualizacją i otwartą beta Gwinta nastąpi dużo zmiana w tworzeniu i pozyskiwaniu animowanych kart premium. Dodatkowo co na pewno ucieszy graczy doceniających graficzną stronę Gwintakażda karta dostępna w grze będzie miała swój animowany odpowiednik, a gracze otrzymają Meteorytowy Pył. Na prawdę świetna informacja, szczególnie, że ruchome karty wyglądają przepięknie co mogliśmy zauważyć już wczoraj na angielskim streamie omawiającym zmiany, które wprowadzi przyszła aktualizacja.

Meteorytowy Pył – nowa waluta

W związku z z tym twórcy postanowili wprowadzić do gry nową walutę tzw.: Meteorytowy Pył. Zmieni się także możliwość zdobycia animowanych kart. Pojawi się dodatkowa opcja zamiany karty zwykłej na kartę premium. Aby to było możliwe będziemy potrzebowali właśnie Meteorytowego Pyłu, koszt takiej operacji będzie różny w zależności od rzadkości danej karty. Oczywiście karty premium będzie można także zdobyć tak jak to było dotychczas za Fragmenty Kart. Niszczenie kart premium dostarczy nam pewną ilość Meteorytowego Pyłu, również w zależności od rzadkości karty. Wiemy także ile Pyłu trzeba będzie wydać na animowane karty. Poniżej tabela przedstawia koszt tworzenia oraz zysk z niszczenia kart:

Gwint koszt kart premium meteorytowy pył

Zastanawiacie się teraz pewnie w jaki sposób będzie można zdobyć nowa walutę. Tak jak już wspomnieliśmy Meteorytowy Pył możemy otrzymać za: niszczenie kart premium, oprócz tego będzie on rozdawany jako nagroda za wbicie określonych poziomów i rang, zdobyć go będziemy mogli za wykonanie dziennych zadań, a także na koniec sezonu. Oprócz tego będzie także opcja dla leniwych, która umożliwi zakup pyłu w sklepie za realne pieniądze.

Należy mieć na uwadze, że jeśli będziemy transformować naszą zwykłą kartę w jej animowaną wersję, statyczna karta zostanie zniszczona. Twórcy zapowiadają także, że od najbliższej aktualizacji, z powodu tego iż wszystkie karty będą miały wersję premium, w naszej kolekcji kart domyślnie będą wyświetlać się także karty premium. Dotychczas filtr ten trzeba było ustawiać ręcznie za każdym razem gdy wchodziliśmy w kolekcję, twórcy wytłumaczyli to tym, że wcześniej było zbyt mało animowanych kart.

Licznik nagród

Dodatkowo zostanie wprowadzona opcja, która będzie umożliwiała nam zobaczenie jakie nagrody otrzymamy za dzienne rozgrywki, awansowanie na dany poziom, rangę czy na koniec sezonu. Pojawi się także licznik, który będzie odliczał czas kiedy dzienne nagrody będą resetowane.

REKLAMA

REKLAMA

Gwint lista nagród

Wydaje nam się, że na pewno wszystkie wprowadzone nowości wpłyną bardzo dobrze na komfort i przejrzystość rozgrywki, a już szczególnie na zdobywanie kart. Nas najbardziej cieszy informacja o animowanych wersjach wszystkich kart oraz nowa waluta, która z pewnością ułatwi pozyskiwanie kart premium. Dotychczas kupienie ich za Fragmenty Kart było bardzo kosztowne.

Twórcy opowiadają o kartach premium

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej obejrzyjcie poniższe wideo, w którym twórcy omawiają nowości związane z kartami premium:

Przypominamy także, że już dzisiaj odbędzie się polski stream dotyczący aktualizacji. Więcej informacji tutaj.

A Wam jak się podobają takie zmiany? Myślicie, że nowa waluta to dobry pomysł? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach lub zostawcie swoją reakcję.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x