Najlepsze zagrania marca 2019 – Play of the Month

Udostępniono właśnie kolejny film z serii Play of the Month (POTM), czyli wyniki cyklicznego konkursu na najlepsze zagranie w danym miesiącu. Tym razem poznaliśmy zwycięzców za zagrania nagrane w marcu 2019. Dlatego też rozgrywki te zawierają już karty z Krwawej Klątwy.

Jak zwykle Paweł Burza z CD Projekt RED zaprezentował najlepsze zagrania, które zostały nagrodzone. Tym razem nagrodzono czterech graczy, przyznano dodatkowo wyróżnienie.

Play of the Month – marzec 2019 – wyniki

Za najlepsze zagrania w marcu 2019 roku uznane zostały nagrania rozgrywek podesłane do CD Projekt RED przez następujących graczy i tak też prezentuje się podium oraz wyróżnienie:

  • 1. miejsce – MR.MARROR
  • 2. miejsce – ARNOR LIL
  • 3. miejsce – 1337SKRJABIN
  • Wyróżnienie – VLADFROMUKRAINE

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie zwycięskie zagrania:

Przypomnijmy nagrodami w konkursie Play of the Month w zależności od zajętego miejsca są następujące:

  • Pierwsza Nagroda – 15 Beczek oraz 1600 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint
  • Druga Nagroda – 7 Beczek oraz 800 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint
  • Trzecia Nagroda – 2 Beczki oraz 400 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnego formularza na stronie Gwinta tam też znajdziecie wszystkie potrzebne informacje do zgłoszenia, oraz regulamin zabawy. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, warto się zgłosić, może w następnym miesiącu to Wasze zagranie zostanie uznane za najlepsze i zgarniecie beczki oraz pył.

Jak oceniacie powyższe zagrania najlepsze zagrania z Play of the Month (POTM)? Słusznie zwyciężyły? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x