Naprawiono niedziałające poprawnie karty na Arenie

Arena została wprowadzona dwa dni temu, pierwsze opinie na temat nowego trybu płynące od graczy są bardzo pozytywne. Granie na Arenie dostarcza sporo dobrej zabawy i jest świetną opcją jeśli chcemy odpocząć od ciągłych walk o pozycję w rankingach. Nagrody jakie otrzymujemy są natomiast satysfakcjonujące przyrównując je do kosztu wpisowego na Arenę.

Oczywiście jak to zwykle z aktualizacjami bywa, nie zawsze wszystko funkcjonuje poprawnie od pierwszych chwil. Czasami mogą pojawić się drobniejsze błędy, które zostają wykryte dopiero gdy za testowanie gry wezmą się gracze. Na Arenie również one się pojawiły, ale na szczęście nie na długo.

Niedziałające poprawnie karty na Arenie

Zespół Gwinta poinformował dziś, że udało się wyeliminować błędy związane z trzeba kartami, a mianowicie: Shilardem, Shealą i Sarą. Oczywiście twórcy cały czas pracują nad poprawą nowego trybu. W zamieszczonej informacji informują, że ciągle pochylają się nad błędem wizualnym, który pozwala grać taliami z Areny w innych trybach. Wbrew wszystkim pozorom to ciągle jest rywalizacja w formacie, który nadzoruje Pan Lusterko i wszystkie wygrane i przegrane zliczane są właśnie dla tego trybu. Oprócz tego pracują nad poprawą stabilności serwerów i jednocześnie za wszystkie niedogodności przepraszają.

Informację od twórców można przeczytać m.in. na profilu Gwinta na Facebooku:

A Wy zauważyliście jeszcze jakieś błędy na Arenie? Co sądzicie o nowym trybie po kilku dniach zabawy na nim? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x