Nowe funkcje społecznościowe w Gwincie już niedługo

Twórcy Gwinta udostępnili wideo, w którym prezentują funkcje społecznościowe, które już niedługo zawitają w grze. Zmiany mają ułatwić komunikację między graczami, a także graczy z twórcami. Wspomniane poniżej zmiany wejdą już niedługo i będzie to pierwsza wersja funkcji społecznościowych w grze, które z czasem będą ulepszane.

Twórcy w wideo przedstawili dodaną, nową zakładkę “Wiadomości“. Będą znajdować się w niej wszystkie najnowsze informacje dotyczące zmian i aktualizacji. Oprócz tego znajdą się tam także ikony profili społecznościowych oraz oficjalnego forum. Dzięki niej nic ważnego nie przegapicie.

Gwint funkcje społecznościowe

W lewej części ekranu wprowadzony zostanie blok, w którym będą znajdować się wszystkie przychodzące informacje, by zapobiec wyskakującym okienkom. Pojawią się tam komunikaty o przerwach w działaniu gry, otrzymanych nagrodach za pojedynki, zaproszenia do znajomych, pięć ostatnich graczy, z którymi graliśmy i inne. Wszystko będzie można zrobić z poziomu gry.

Gwint funkcje społecznościowe

Oprócz tego klikając na nasz awatar przejdziemy do sekcji, w której będziemy mogli przeglądnąć nasze statystyki. Między innymi ilość zgromadzonych kart z poszczególnych frakcji, liczba wygranych gier, rangę i najwyższą rangę. Twórcy podkreślili, że w tej zakładce znajduje się sporo wolnego miejsca. Chcą aby to gracze podpowiedzieli im co należałoby tam jeszcze zamieścić.

REKLAMA

REKLAMA

Gwint funkcje społecznościowe

Zostanie wprowadzone także małe usprawnienie, które pozwoli nam podejmować bardziej racjonalne wybory przy otwieraniu beczek. Nad kartami do wyboru będzie znajdować się teraz cyfra informująca o całkowitej posiadanej ilości danej karty, licząc karty zwykłe jak i premium. Dotychczas byliśmy informowani tylko o jednym typie.

Gwint funkcje społecznościowe

Twórcy przygotowali także miły prezent dla wszystkich rozpoczynających rozgrywkę. Będzie to pakiet startowy, który pozwoli nowym graczom szybsze rozpoczęcie gry i gromadzenia swojej kolekcji kart. Pakiet będzie zawierał 10 beczek, jedną legendarną kartę oraz 400 sztuk Pyłu Meteorytowego, aby można było zmienić wygraną kartę w jej wersję premium.

Poniżej można zobaczyć cały film (wideo w języku angielskim, dostępne polskie napisy):

Jak podobają Wam się zapowiedziane zmiany? Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x