Grafiki kart ujawnione na GWENT Open

Podczas transmisji ostatniego w tym sezonie turnieju GWENT Open ujawnione zostały nowe grafiki kart, które prawdopodobnie w bliżej nieokreślonym czasie trafią do Gwinta. Karty tak jak zdążył przyzwyczaić nas Gwint prezentują się fenomenalnie. Niestety ujawnione zostały tylko same grafiki, dlatego nie wiemy co dokładnie przedstawiają obrazy ani z jakich frakcji pochodzą. Tajemnicą pozostają również umiejętności i punkty siły tych kart.

Wszystkiego dowiemy się z pewnością w najbliższym czasie. Do tego czasu możemy cieszyć oczy tylko samymi grafikami. Jeśli wiecie lub macie pomysły jakie umiejętności mogłyby mieć te karty, podzielcie się tym z nami i resztą społeczności w komentarzach. Jakich kart brakuje Wam w Gwincie?

Grafiki kart ujawnione w pierwszym dniu turnieju

Pierwsza z kart przedstawia prawdopodobnie konstrukta, żywiołaka ognia lub ifrita. Obecnie w Gwincie są już obecne dwie karty ifrita. Jego wygląd jest zbliżony do tego na nowej grafice. Może to wskazywać na nowy archetyp, który mógłby być wprowadzony do Gwinta i opierałby się na konstruktach. Grafika jest na prawdę interesująca, możecie ją zobaczyć poniżej.

nowe grafiki kart

Druga ujawniona karta również jest powiązana z ogniem. Te dwie pierwsze karty mogą mieć coś wspólnego ze sobą. Obie te istoty przedstawione zostały pośród gęsto rosnących drzew i mają konotacje do ognia. Naszym zdaniem karta może przedstawiać ifryta w innej postaci lub dżina. Zobaczcie sami:

nowe grafiki kart

Grafiki ujawnione w drugim dniu turnieju

Podczas drugiego dnia turnieju ujawniono kolejne dwie karty. Tym razem ujrzeliśmy grafikę przerażającej bestii. Sięgając pamięcią do gier, a także wiedźmińskich książek nie przychodzi nam na myśl żaden konkretny potwór. W sylwetce tej istoty z pewnością można dostrzec ludzkie cechy. Widoczne w tle pojemniki na ciała mogą wskazywać, że jest to efekt nieudanego (albo wręcz przeciwnie) eksperymentu. Może to być karta potworów lub jedna z kreatur, mutantów Salamandry.

Trzeba przyznać również, że grafika jest świetna, robi wrażenie, a detale postaci oddane zostały z dużą starannością. Możecie ją podziwiać poniżej:

REKLAMA

REKLAMA

nowe grafiki kart

Jako ostatnią prezentujemy kartę przedstawiającą przewrócony dymion z wylewającą się z niego wodą lub innym płynem. Grafika tego z pozoru prostego naczynia prezentuje się bardzo ładnie. Przelewająca się ciecz nadaje obrazowi odpowiedni dynamizm i dramatyzm sceny. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to karta specjalna. Na ten moment ciężko coś więcej powiedzieć na temat tej karty.

nowe karty gwint

Zapowiedzi kart mogą wskazywać, że przygotowywany jest nowy dodatek do Gwinta lub zespół Gwinta planuje wprowadzić nowy tryb albo zapowiadany już jakiś czas temu tryb single player do gry. Możemy być raczej pewni, że na tych czterech kartach nowości się nie skończą. Na więcej informacji trzeba poczekać. Śledźcie naszą stronę, będziemy na bieżąco informować o nowych grafikach jeśli tylko się pojawią. Jeśli Wy wiecie o innych kartach, które mają trafić do Gwinta koniecznie nam o tym napiszcie.

Jak Wam podobają się ujawnione grafiki kart? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli lubisz świat wiedźmina to z pewnością spodobają Ci się wiedźmińskie puzzle. Jedną z mocniejszych stron Gwinta jest jego oprawa graficzna. Piękne grafiki zostały umieszczone także na puzzlach przedstawiających bohaterów wiedźmińskiego uniwersum. Jeśli jeszcze ich nie widziałeś, koniecznie je zobacz.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli od Good Loot w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A poniżej przedstawiamy wiedźmińskie puzzle od Clementoni w atrakcyjnych cenach, inspirowane serialem Netflixa:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x