Znamy nowe karty z Krwawej Klątwy

Poznaliśmy nowe karty z dodatku Krwawa Klątwa. Nowe karty zostały ujawnione podczas trwającego właśnie turnieju GWENT Open #8. Wraz z pięknymi grafikami kart możemy sprawdzić także ich umiejętności.

Przypomnijmy, że już 28 marca ma mieć premierę dodatek do Gwinta o nazwie Krwawa Klątwa. Rozszerzenie w dużej mierze skupi się na wampirach i samym Dettlaffie znanym z Wiedźmina 3: Krew i Wino. Wraz z dodatkiem wprowadzone zostanie ponad 100 nowych kart w tym po 14 dla każdej frakcji i 31 kart neutralnych. Dodatkowo pojawią się nowe słowa kluczowe oraz umiejętności i mechaniki o czym pisaliśmy już w jednym z poprzednich wpisów.

Co jakiś czas poznajemy nowe karty z dodatku Krwawa Klątwa. Ostatnio mogliście podziwiać kilka z nich. Dziś zaprezentujemy poniżej kilka nowych kart wraz z ich umiejętnościami, które pojawiły się na oficjalnej stronie Gwinta, w specjalnie przeznaczonej do tego podstronie przy okazji odbywającego się właśnie GWENT Open #8.

Poniżej możecie zobaczyć nowe karty:

Krwawa Klątwa – nowe karty

Turniej rycerski

Usuń tarczę z wrogiej jednostki, a następnie zadaj jej 3 pkt obrażeń lub daj sojuszniczej jednostce tarczę i wzmocnij ją o 3.

turniej rycerski krwawa klątwa karty

Księżycowy Pył

Oczyść wybraną jednostkę i zadaj jej 4 pkt obrażeń.

REKLAMA

REKLAMA

księżycowy pył krwawa klątwa karty

Odwilż

Usuń wszystkie efekty z rzędów po swojej stronie i wzmocnij sojuszniczą jednostkę o 4. Za każdy oczyszczony rząd zmniejsz efekt wzmocnienia o 2.

odwilż krwawa klątwa karty

Berło Gromów

Zapał. Rozkaz: Stwórz i zagraj Trzaskający Mróz, Gęstą Mgłę lub Ulewny Deszcz.

berło gromów krwawa klątwa karty

Burza piaskowa

Zadaj 3 pkt obrażeń jednostkom na obu końcach wrogiego rzędu.

burza piaskowa krwawa klątwa karty

Wysłanniczka z Cintry

Formacja. Rozkaz: Daj ładunki (2) sojuszniczej jednostce.

wysłanniczka z cintry krwawa klątwa karty

Obrończyni Brokilonu

Rozmieszczenie: Zadaj wybranej jednostce wroga 2 pkt obrażeń. Śmiertelny cios: Wezwij egzemplarz tej jednostki ze swojej talii do tego rzędu.

obrończyni brokilonu krwawa klątwa karty

Grasant Svalbloda

Rozmieszczenie: Zadaj wybranemu sojusznikowi 2 pkt obrażeń, a następnie daj jednostce wroga krwawienie na 3 tury.

grasant svalbloda krwawa klątwa karty

Zakazany rytuał

Zniszcz najsilniejszą jednostkę.

zakazany rytuał krwawa klątwa karty

Garkain

Rozmieszczenie: Zadaj wrogiej jednostce z Krwawieniem obrażenia równe ilości Krwawienia.

garkain krwawa klątwa karty

Karty jak zwykle trzymają wysoki poziom artystyczny, umiejętności prezentują się całkiem przyzwoicie. Dużo z nowych jednostek skupia się na zadawaniu obrażeń przeciwnikowi. Spotkać możemy też jednostki oczyszczające jak np.: Księżycowy Pył czy Odwilż oczyszczająca rzędy. W karcie Turniej Rycerski połączono natomiast tarczę i wzmacnianie jednostki, przydatna jeśli chcemy wzmocnić i uchronić którąś z jednostek. Jak dane karty będą sprawdzą się w praktyce przekonamy się dopiero po premierze 28 marca.

REKLAMA

Tymczasem już teraz można kupować preorder dodatku Krwawa Klątwa, cenę pakietu możecie sprawdzić w naszym poprzednim artykule. Zestaw preorderowy zawiera 40 beczek Krwawej Klątwy, specjalny rewers oraz skórkę Ukrytego.

REKLAMA

A Wam jak podobają się nowe karty? Macie już swoje ulubione, którymi będziecie grać? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x