Nowy wygląd Gwintowni

Witajcie wszyscy Gwintownicy!

Wprowadziliśmy na naszej stronie kilka zmian w wyglądzie i szacie graficznej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd i wprowadzone zmiany Wam się spodobają.

Przede wszystkim chcieliśmy aby strona była bardziej przejrzysta, dlatego też usunęliśmy obrazkowe tło i rozjaśniliśmy stronę. Dzięki temu mogliśmy zastosować ciemniejszy kolor tekstu na stronie, o większym kontraście, który powinien być łatwiejszy w czytaniu. Pomyśleliśmy również o graczach, którzy korzystają na swoich urządzeniach z trybu ciemnego lub czytają naszą stronę w nocy. Za pomocą przełącznika w górnym nagłówku strony i na dole strony można teraz przełączyć naszą stronę w tryb ciemny. Można to zrobić również za pomocą skrótu klawiszowego CTRL + ALT + D. Zachęcamy do przetestowania i wyboru odpowiedniego do waszych preferencji wyglądu naszej strony.

W górnej części Gwintowni umieściliśmy najważniejsze sekcje. Znajdziecie tam najnowsze artykuły na naszej stronie, artykuły z informacjami o ostatnich aktualizacjach w Gwincie oraz ostatnie wpisy dotyczące gwintowych talii. Poniżej zamieściliśmy sekcję “Polecane”, w której zamieszczamy artykuły warte przeczytania.

W dalszej części naszej strony umieściliśmy artykuły z wybranych kategorii. Między innymi ostatnie artykuły, talie, wideo, arena, newsy oraz nowa kategoria – Poradniki. W tej kategorii będziemy umieszczać artykuły poświęcone podstawowym aspektom Gwinta, jego zasadom i mechanikom. Z tego względu kategoria powinna być przydatna szczególnie dla nowych graczy, ale dla doświadczonych może być to miejsce, w którym szybko znajdą wyjaśnienie zapomnianej zasady Gwinta. Na stronie głównej umieściliśmy również sekcję z najpopularniejszymi w ostatnim czasie wpisami na naszej stronie.

Nowy wygląd Gwintowni – komentarze i reakcje

Zadbaliśmy również o przejrzysty wygląd strony z artykułami, na której treść artykułu jest teraz najważniejsza. Z tej strony możecie również przejść do podobnych lub polecanych artykułów. Zachęcamy do komentowania naszych artykułów, w systemie komentarzy i dzielenia się swoimi reakcjami pod wpisami. Komentować można jako gość, nie ma potrzeby zakładania konta. Będzie nam również miło jeśli podzielicie się naszymi artykułami ze swoimi znajomymi i w mediach społecznościowych. Komentując i lajkując nasze wpisy doceniacie naszą pracę i motywujecie do dalszej działalności.

Przy przebudowie naszej strony postaraliśmy się o to by poprawnie wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Gwintownia powinna teraz poprawnie wyświetlać się zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

REKLAMA

REKLAMA

Jeśli macie problemy z wyświetlaniem naszej strony na jakimkolwiek urządzeniu zachęcamy do zgłoszenia tego nam pisząc na nasz e-mail. Możecie tam również zgłaszać pomysły na rozwój strony oraz opinie.

Opinie o wyglądzie naszej nowej strony możecie zamieszczać również w komentarzach pod tym wpisem do czego gorąco zachęcamy. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadł Wam do gustu. Zapraszamy również do lajkowania naszych profili w mediach społecznościowych. Jesteśmy tu dla Was – graczy Gwinta.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x