Twórcy Gwinta opowiedzą na Pax East 2017 o procesie tworzenia animowanych kart

Na pewno nie raz widzieliście animowane karty w Gwincie i nieraz zapewne też klikaliście podgląd karty na całym ekranie, aby móc w pełni podziwiać piękno i dopracowanie tych animacji. Co prawda na chwilę obecną, liczba takich kart w grze nie jest jeszcze zbyt duża, ale twórcy zapowiadają, że chcą regularnie, wprowadzać do gry nowe, tak aby każda karta miała swoją animowaną wersję.

Z pewnością zastanawialiście się także kiedyś, jak takie arcydzieła powstają. Wszyscy zainteresowani będą mogli już niedługo się tego dowiedzieć. Zespół Gwinta weźmie udział w targach PAX East 2017 w Bostonie. Twórcy opowiedzą jak wygląda proces tworzenia kart z ich strony. O tym procesie opowiedzą Kasia Redesiuk (Art Director) i Brad Auty (Senior Animator) ze studia CD PROJEKT RED, natomiast całość poprowadzi redaktorka naczelna serwisu Geek Bomb, Maude Garrett.

Data transmisji

Jak informują twórcy, panel odbędzie się w sobotę, 11 marca, w godzinach 19:00 – 20:00 czasu polskiego. Więcej informacji na temat panelu można znaleźć na stronie wydarzenia.

Jeśli nie możecie osobiście stawić się na Pax East 2017, nic straconego. Cały panel będzie transmitowany na żywo poprzez Twitcha, pod adresem: https://www.twitch.tv/pax3

Twórcy również zachęcają do zadawania pytań na oficjalnej stronie gry i profilach społecznościowych. Niektóre z nich zespół Gwinta postara się przedstawić i odpowiedzieć na nie w czasie trwania eventu, dlatego warto zapytać jeśli mamy jakieś wątpliwości.

Więcej informacji na temat obecności Gwinta na tegorocznej edycji Pax East pojawi się już wkrótce na oficjalnych profilach Gwinta na Facebooku i Twitterze, więc bądźcie na bieżąco.

Podziel się swoją opinią w komentarzach!

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x