Pięć lat Gwinta

Gwint świętuje 5 urodziny!

Mija już pięć lat od czasu gdy gracze mogli po raz pierwszy zagrać w Gwinta w postaci samodzielnej gry. Przypomnijmy, że pierwsze zamknięte beta testy Gwinta rozpoczęły się 26 października 2016 roku.

Od tego czasu wiele w Gwincie się zmieniło, a sam Gwint w dużym stopniu różni się od tego, którego mogliśmy zobaczyć w Wiedźminie 3. W grze zrezygnowano w tym czasie z trzech na rzecz dwóch rzędów, a także otrzymał on siedem dodatków wprowadzających nowe karty – Krwawa klątwa, Novigrad, Żelazna wola, Kupcy Ofiru, Pan Lusterko, Wiedźmini oraz Cena władzy. Wszystkie te zmiany z perspektywy czasu z pewnością wyszły na dobre grze i dostosowały ją do rozgrywki wieloosobowej. Teraz Gwint znajduje się w miejscu, w którym ma jasno określony cel i format, a rozgrywka jest satysfakcjonująca dla graczy.

Z okazji rocznicy premiery Gwinta przez cały tydzień, w dniach 21 – 28 października za każdą rozegraną grę gracze otrzymają 20% doświadczenia więcej. Dodatkowo do każdej nagrody dziennej dodany został 1 punkt nagród, czyli kluczy, które można wydać w księdze nagród.

Pięć lat Gwinta – życzenia

Gwintowi i wszystkim pracującym przy tym projekcie, składamy najlepsze życzenia! Wszystkiego najlepszego oraz wielu kolejnych wspaniałych lat.

My również dziękujemy za te wszystkie lata. Co prawda funkcjonujemy nieco krócej, bo od 2017 roku, w międzyczasie mieliśmy kilka długich przerw, ale cieszymy się, że jesteśmy częścią społeczności Gwinta. Dziękujemy.

Co sądzicie o nagrodach z okazji piątej rocznicy Gwinta? Podzielcie się swoimi opiniami o aktualnej wersji i jej rozwoju w ciągu tych lat. Bardziej podoba Wam się aktualna wersja gry czy może ta z bety?

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię słuchowiska czterech książek z serii Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego. Cztery nagrane do tej pory słuchowiska pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świat Wiedźmina i głębiej przeżywać historię Geralta z Rivii i jego towarzyszy znanych z kart Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty słuchowisk w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x