Play of the Month – comiesięczny konkurs na najlepsze zagranie

Twórcy Gwinta ogłosili nową serię konkursów, które będą odbywać się w Wiedźmińskiej Grze Karcianej regularnie, co miesiąc. Zwycięzcy w konkursach będą mogli liczyć na beczki z kartami oraz Meteorytowy Pył.

Konkurs o nazwie “Play of the Month“, czyli Zagranie Miesiąca, będzie polegać na zarejestrowaniu najlepszych ruchów w Gwincie w danym miesiącu. Udział w konkursie mogą wziąć praktycznie wszyscy gracze Gwinta, które spełniają warunki regulaminu. Wystarczy tylko nagrać grę, a w niej jak najciekawsze zagranie, wrzucić film na YouTube lub Twitcha, a następnie za pomocą formularza przesłać owe wideo do CD Projektu.

Maksymalny czas nagrania to 1 minuta 30 sekund. W jednej edycji konkursu, czyli w jednym miesiącu można przesłać tylko jedno nagranie. Filmy można wysyłać do ostatniego dnia miesiąca włącznie, przed północą czasu UTC (2:00 czasu polskiego).

Nagrody przewidziane za poszczególne miejsca, w każdym miesiącu:

Pierwsza Nagroda – 15 Beczek oraz 1600 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint;
Druga Nagroda – 7 Beczek oraz 800 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint;
Trzecia Nagroda – 2 Beczki oraz 400 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint.
Taką informację o konkursie możemy zobaczyć na profilu Gwinta na Facebooku:

Rozpoczynamy serię Play of the Month — zagranie miesiąca!

Wyślij nam swoje najlepsze, najbardziej niewiarygodne, najzabawniejsze zagranie z gry GWINT. Zwycięskie zagrania zostaną wyróżnione w kolejnym odcinku serii Play of the Month, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci Beczek z Kartami oraz Pyłu Meteorytowego.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Pod tym linkiem możecie znaleźć formularz za pomocą, którego możecie przesłać swojego nagrania na konkurs, a tutaj możecie przeczytać pełny regulamin konkursu.

Jak Wam podoba się konkurs? Będziecie brać udział? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x