Najlepsze zagrania kwietnia 2019 – Play of the Month – ostatni odcinek

Udostępniono właśnie kolejny film z serii Play of the Month (POTM), czyli wyniki cyklicznego konkursu na najlepsze zagranie w danym miesiącu.
Tym razem poznaliśmy zwycięzców za zagrania nagrane w kwietniu 2019. Jak się okazuje, zgodnie z tym co napisali twórcy za pośrednictwem mediów społecznościowych, jest to już ostatni odcinek Play of the Month. Zespół Gwinta jako powód zakończenia cyklicznego konkursu podaje konieczność skupienia się na innych projektach jak This Week in Gwent czy livestreamy z deweloperami. Twórcy chcą ulepszyć Play of the Month i jeśli znajdą na to sposób zapewniają, że powrócą do konkursu.

Jak zwykle Paweł Burza z CD Projekt RED zaprezentował najlepsze zagrania, które zostały nagrodzone. Tym razem nagrodzono czterech graczy, przyznano dodatkowo wyróżnienie.

Play of the Month – kwiecień 2019 – wyniki

Za najlepsze zagrania w kwietniu 2019 roku uznane zostały nagrania rozgrywek podesłane do CD Projekt RED przez następujących graczy i tak też prezentuje się podium oraz wyróżnienie:

  • 1. miejsce – BARGAIN & ZONES
  • 2. miejsce – OSCARUSSO
  • 3. miejsce – UCANBMYLAMA
  • Wyróżnienie – CAPTAINCASP

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie zwycięskie zagrania:

Przypomnijmy, że nagrody w konkursie Play of the Month w zależności od zajętego miejsca prezentują się następująco:

  • Pierwsza Nagroda – 15 Beczek oraz 1600 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint
  • Druga Nagroda – 7 Beczek oraz 800 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint
  • Trzecia Nagroda – 2 Beczki oraz 400 jednostek Pyłu Meteorytowego w grze Gwint

Szkoda, że to już ostatni odcinek Play of the Month, choć trzeba mieć na uwadze, że przeglądanie wszystkich filmów nadesłanych przez graczy to czasochłonne zajęcie. Mamy tylko nadzieję, że zaoszczędzony czas zespół Gwinta skutecznie wykorzysta na przygotowanie innych filmów i będą one z tego powodu jeszcze lepsze.

Jak oceniacie powyższe najlepsze zagrania miesiąca z Play of the Month (POTM)? Słusznie zwyciężyły? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x