Pojedynek dowódców dobiegł końca

Pojedynek dowódców w Gwincie dobiegł końca. Przez ostatni tydzień gracze w Gwincie mogli rywalizować z innymi dowódcami z Wojny Krwi. Dowódca, dla którego gracze wykonali najwięcej zadań miał zwyciężyć w tej rywalizacji.

O zasadach i nagrodach o jakie odbywał się pojedynek frakcji możecie przeczytać w jednym z naszych wcześniejszych artykule. Jak więc możecie przeczytać w rywalizacji brali udział następujący liderzy: Meve reprezentująca Królestwa Północy, Eldain ze Scoia’tael, Ardal aep Dahy dowodzący Cesarstwem Nilfgaardu, Arnjolf Ojcobójca ze Skellige oraz Gernichora liderka Potworów.

Pojedynek dowódców – wyniki

Pojedynek dowódców dobiegł końca i wiemy już kto zwyciężył. Jak się okazuje pozostałych dowódców pokonała Gernichora i została bezapelacyjną zwyciężczynią. Tym samym zapewniła wszystkim graczom specjalne nagrody spersonalizowane pod Potwory. Sytuacja wygląda podobnie jak to miało miejsce w przypadku pojedynku frakcji. Co ciekawe w przypadku pojedynku frakcji, w którym brały wszystkie nacje Gwinta również zwyciężyły Potwory. Jasno to wskazuje, że akurat ta frakcja znalazła największe grono fanów. Takie pasmo zwycięstw Potworów może skłonić twórców do delikatnego osłabienia tej frakcji w przyszłej aktualizacji. Choć biorąc pod uwagę jakie nowe karty otrzymają Potwory wraz z Krwawą Klątwę nie zapowiada się na to.

Każdy z graczy otrzyma następujące nagrody:

  • specjalny tryb Areny, w którym jedynym liderem do wyboru jest Gernichora
  • 1 darmowy Odłamek Lustra (bilet na Arenę) dla wszystkich uczestników Pojedynku.
  • Dodatkowe 50% punktów doświadczenia podczas gry Gernichorą w trybie klasycznym i sezonowym.
  • Beczki frakcji Potworów dostępne w sklepie za 200 sztuk złota.

Powyższe nagrody i specjalne oferty będą dostępne do południa 22 marca.

pojedynek dowódców w gwincie

A Wy kogo wspieraliście podczas bitwy jaką był pojedynek dowódców? Będziecie grać Gernichorą na Arenie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

REKLAMA

REKLAMA

Figurek jest kilka, możecie obejrzeć je poniżej, a także ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x