Rozpoczął się pojedynek dowódców

Wystartowały pojedynki dowódców. Zmierzą się w nich wszyscy dowódcy pochodzący z rozszerzenia Wojna Krwi. Mowa tutaj o następujących liderach: Meve reprezentująca Królestwa Północy, Eldain ze Scoia’tael, Ardal aep Dahy dowodzący Cesarstwem Nilfgaardu, Arnjolf Ojcobójca ze Skellige oraz Gernichora liderka Potworów.

Pojedynek dowódców ma praktycznie identyczną formę jak pojedynki frakcji, z tą różnicą, że tym razem rywalizują ze sobą nie frakcje, a dowódcy. Gry rozegrane wyżej wymienionymi dowódcami będą wliczały się do postępu wyzwania. Na początku należy wybrać dowódcę, którego chcemy wspierać i zwiększać jego szansę na zwycięstwo. Bez wcześniejszego wybrania dowódcy postęp zadań nie będzie zliczany.

Każdy z dowódców posiada inny zestaw zadań, za wykonanie, których gracze otrzymają nagrody, punkty nagród i beczki frakcyjne. Postęp zadań zliczany jest tylko podczas klasycznej rozgrywki rankingowej i w trybie sezonowym.

Zwycięski dowódca zapewni dostęp do specjalnych bonusów dla wszystkich graczy. Wśród nagród są:

  • specjalny tryb Areny ze zwycięskim dowódcą
  • 1 darmowy Odłamek Lustra (bilet na Arenę) dla wszystkich uczestników Pojedynku.
  • Dodatkowe 50% punktów doświadczenia podczas gry zwycięskim dowódcą w trybie klasycznym i sezonowym.
  • Frakcyjne beczki frakcji zwycięskiego dowódcy w sklepie. 

Zadania do wykonania dla danych dowódców można podejrzeć podczas wybierania dowódcy. W zależności jakiego dowódcę wybierzecie, będziecie mieli inne zadania do wykonania powiązane z umiejętnością danego dowódcy.

Pamiętajcie, że w pojedynku dowódców biorą udział wyłącznie nowi dowódcy z Wojny Krwi.

REKLAMA

REKLAMA

Pojedynek dowódców trwa przez tydzień do południa 15 marca, więc nie ma na co czekać tylko wybrać swojego dowódce i zacząć wygrywać dla niego pojedynki z rywalami.

Kogo będziecie wspierać? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

Figurek jest kilka, możecie zobaczyć je obejrzeć poniżej, a także je ocenić i porównać aktualne ceny oraz możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x