Pojedynek frakcji: Nieoczekiwani Sojusznicy – wyniki

Pojedynek frakcji, o którego starcie informowaliśmy kilka dni temu dobiegł końca. Poniżej możecie sprawdzić jak prezentują się wyniki.

Przypomnijmy, że zakończony pojedynek frakcji różnił się nieco od wcześniejszych. Pojedynek frakcji “Nieoczekiwani Sojusznicy” odbywał się bowiem w parach. I tak w jednej drużynie znaleźli się: Królestwa Północy i Syndykat, Skellige i Potwory oraz Nilfgaard i Scoia’tael.

Zgodnie z zasadami wygrać miał zespół dla którego gracze wykonali najwięcej zadań podczas trwania pojedynku frakcji. Dla każdej drużyny zostały przygotowane zadania, które spowodowały konieczność grania dwoma frakcjami. Po ich wykonaniu uczestnicy mogli otrzymać nagrody w postaci beczek frakcyjnych oraz punktów nagród.

Zgodnie z zapowiedziami nagrodami dla zwycięskich frakcji w zawodach były:

  • Beczki zwycięskich frakcji dostępne w kramie Sklepa
  • +50% punktów doświadczenia za każdą grę rozegraną zwycięskimi frakcjami w dowolnym trybie (+40% dla frakcji, które zajmą 2. miejsce oraz +30% za 3. miejsce)

Pojedynek frakcji: Nieoczekiwani Sojusznicy – wyniki

Przejdźmy więc do ostatecznych wyników zakończonej już rywalizacji.

Zgodnie z przewidywaniami graczy zwycięski okazał się zespół złożony z Nilfgaardu i Scoai’tael. Drugie miejsce podium przypadło Skellige i Potworom, natomiast najniższym miejscem na podium zadowolić musiały się Królestwa Północy i Syndykat.

REKLAMA

REKLAMA

Mimo wszystko każda z frakcji otrzymała modyfikator zdobywania doświadczenia za grę, choć nieznacznie się różniący. Dlatego teraz możecie sprawdzić spróbować rozgrywek innymi taliami niż w pojedynku.

pojedynek frakcji - nieoczekiwani sojusznicy

Modyfikator doświadczenia oraz beczki frakcyjne Nilfgaardu i Scoia’tael będą dostępne w Gwincie tylko do środy.

Jak podobał Wam się ten pojedynek frakcji? Chcielibyście takich więcej czy bardziej podoba Wam się tradycyjny pojedynek, w którym wspieramy tylko jedną frakcję? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x