Trwa pojedynek frakcji: Nieoczekiwani Sojusznicy

Po wprowadzeniu nowej frakcji wraz z nowym dodatkiem Novigrad do Gwinta wystartował specjalny pojedynek frakcji. Z racji tego, że w Gwincie aktualnie jest sześć frakcji umożliwiło to stworzenie pojedynku frakcji odbywającego się w parach. Od środy gracze Gwinta mogą rywalizować w pojedynku wspierając zamiast jednej dwie frakcje.

Nazwa pojedynku mówi sama za siebie: Nieoczekiwani Sojusznicy. Przed wzięciem udziału w pojedynku frakcji gracze muszą zdecydować, którą grupę z trzech będą wspierać: sojusz Królestw Północy z Syndykatem, Scoia’tael z Nilfgaardem czy może Skellige z Potworami.

Nowa formuła tego pojedynku frakcji wymusza na graczach rywalizację taliami zbudowanymi w dwóch różnych frakcjach. W pojedynku wyznaczone zostały określone cele, które gracze muszą osiągnąć, by otrzymać nagrodę w postaci beczek frakcyjnych czy punktów nagród. Dlatego granie jedną frakcją może uniemożliwić przejście na wyższy próg pojedynku.

Jak zawsze zwycięży frakcja, a w tym przypadku dwie frakcje, dla których wykonanych zostanie najwięcej zadań. Nagrody, które zapewni ten pojedynek frakcji są następujące:

 • Beczki zwycięskich frakcji dostępne w kramie Sklepa
 • +50% punktów doświadczenia za każdą grę rozegraną zwycięskimi frakcjami w dowolnym trybie (+40% dla frakcji, które zajmą 2. miejsce oraz +30% za 3. miejsce)

Na oficjalnej stronie Gwinta znajduje się również instrukcja jak wziąć udział w pojedynku co jest bardzo proste. Możecie je zobaczyć poniżej:

Jak wziąć udział? – pojedynek frakcji

 1. Zaloguj się do gry.
 2. W okienku Pojedynku Frakcji lub w zakładce z zadaniami wybierz, które frakcje chcesz wspierać:
  • Skellige i Potwory
  • Scoia’tael i Nilfgaard
  • Królestwa Północy i Syndykat
 3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.

* Gry rozegrane przed wyborem frakcji nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.

REKLAMA

REKLAMA

* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie.

Należy mieć na uwadze tryb w którym się gra, ponieważ nie we wszystkich zaliczane jest wykonywanie zadań.

Pojedynek frakcji w sojuszach kończy się 24 lipca w samo południe.

Uważamy, że ten typ pojedynków frakcji jest bardzo interesujący, ponieważ wprowadza konieczność grania też frakcjami, które są mniej popularne wśród graczy.

Jak myślicie, które frakcje zwyciężą w tej rywalizacji? Podoba Wam się ten pojedynek frakcji? Które frakcje wspieracie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!


Jesteś fanem gier studia CD Projekt RED?

Lubicie gry CD Projekt RED? Jeśli tak to poniższa informacja może Was zainteresować.

Poniżej możecie sprawdzić oferty świetnie zapowiadającej się gry Cyberpunk 2077 na poszczególne platformy w atrakcyjnych cenach:

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x