Kolejny pojedynek frakcji – Królestwa Północy walczą z Potworami

Kolejny pojedynek frakcji właśnie się rozpoczął. Ostatni pojedynek frakcji pomiędzy Skellige i Scoia’tael zakończył się znacznym zwycięstwem Wiewiórek. Tym razem do walki stają zjednoczone Królestwa Północy i przerażające Potwory. Kto wygra w tej rywalizacji zdecydują sami gracze Gwinta.

Pojedynek frakcji

Pojedynek frakcji rozpoczął się dzisiaj 13 marca w południe i będzie trwał do 22 marca, również południa. Tak jak ostatnim razem i w tym pojedynku gracze przed rozpoczęciem walk muszą wybrać frakcję, którą zamierzają wspierać. Raz wybranej frakcji nie można zmienić już w tej rywalizacji. Jest to o tyle ważne, że do wygrania znowu są frakcyjne ramki. Otrzymamy jedną z nich, jednej frakcji, jeśli kartami tej drużyny osiągniemy 30 zwycięstw. W tym wydaniu walk frakcji nagrody za osiągnięcie kolejnych progów wygranych otrzymamy od razu, a nie po zakończeniu pojedynków. Oprócz tego możemy zobaczyć nasze wygrane w Panelu Społeczności. Wygrane gry nie są zliczane w trybie Gry z przyjacielem i Areny, a także te, które zostały zdobyte przed wyborem frakcji.

Oprócz tego wynik pojedynku frakcji będzie miał specjalny wpływ na Arenę. W dniach 23-26 marca pierwsze 3 karty wylosowane na Arenie będę to karty pochodzące z puli zwycięskiej frakcji.

Oprócz nagród w postaci Meteorytowego Pyłu, Skrawków kart, beczek i ramek gracze mogą otrzymać także tytuły. W przypadku Potworów jest to Tyran, a Królestw Północy Wielki Łowczy.

Pełna lista nagród i progi do ich zdobycia znajdują się poniżej:

pojedynek frakcji

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej również pełne zasady pojedynków dostępne na stronie Gwinta:

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU
  1. Znajdź kafelek Pojedynku Frakcji w sekcji “Nowości” w grze.
  2. Wybierz frakcję, którą pragniesz wesprzeć: Potwory lub Królestwa Północy.
  3. Graj i wygrywaj gry swoją frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki Rankingowej lub Pro Ladder, aby odblokować nagrody!
Dodatkowe informacje:
  • Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji nie będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw.
  • W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Królestwa Północy, Potwory) i tym, które nie są jej bohaterami (Nilfgaard, Scoia’tael, Skellige).
  • Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybach Gry z przyjacielem i Areny.
  • Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę
  • Informacje o swoich wygranych znajdziesz w Panelu społeczności.

Którą frakcję będziecie wspierać? Która ramka według Was jest ładniejsza? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A jeśli nie Wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x