Potwory pokonały pozostałe frakcje

Końca dobiegły pojedynki frakcji, w których udział brały wszystkie dostępne nacje w grze.

Po tygodniu zmagań, w czasie którego rywalizowały ze sobą wszystkie pięć frakcji, poznaliśmy zwycięzcę pierwszego takiego pojedynku frakcji. Okazało się, że frakcją, której wspierający gracze wykonali najwięcej zadań związanych z pojedynkiem zostały Potwory. To właśnie one zajęły 1 miejsce i to właśnie Potwory otrzymają pewne, powiązane z nimi aktywności w Gwincie.

Podium uzupełnili jeszcze na drugim miejscu: Nilfgaard, a na trzecim Scoia’tael. Tuż za podium znalazło się Skellige, a ostatnia pozycja przypadła Królestwom Północy.

Nagrody

potwory

W związku z wygraną Potworów na Arenie pojawił się specjalny dedykowany im tryb – Prawo Dżungli, w którym możemy tworzyć talie tylko z kart Potworów. Oprócz tego grając frakcją Potworów w trybie gry rankingowej i Potyczki gracze uzyskają 50% więcej doświadczenia. W sklepie natomiast można zakupić beczki, w których znajdują się tylko karty Potworów. Wszystkie te aktywności pozostaną aktywne do godziny 14:00 31 stycznia.

Gratulujemy wszystkim, którzy wspierali Potwory, ale zwolennikom innych frakcji oczywiście także.

Pochwalcie się w komentarzach jaką frakcję wspieraliście i czy udało Wam się wykonać wszystkie zadania.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x