Prezentacja nowego trybu rozgrywki w Gwincie już jutro

Od pewnego czasu jest wiadomo, że Gwint za niedługo otrzyma nowy tryb, w którym gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wygląda na to, że moment jego wprowadzenia do gry jest już bliski.

Twórcy Gwinta zamieścili na profilach społecznościowych gry zaproszenie, w formie wideo, na transmisję podczas, której zaprezentowany zostanie nowy tryb w wiedźmińskiej grze karcianej. Stream został zaplanowany na dzień jutrzejszy, czyli 13 luty godzinę 21:00 czasu polskiego. Zespół Gwinta będzie oczekiwał graczy na kanale CD Projekt RED na Twitchu.

Zobaczcie film z zaproszeniem poniżej:

Tajemniczo w owym zwiastunie pojawia się zagadkowy Gaunter O’Dim, została przygotowana dla niego specjalna animacja siedzącego za stołem i trzymającego w ręce kartę Nilfgaardu. Czy potężny antagonista z Wiedźmina 3 będzie miał jakieś specjalne zadanie w nowym trybie czy może on nam go zaprezentuje? Tego dowiemy się z pewnością dopiero jutro.

Jutrzejszy stream poprowadzą:

  • Paweł Burza
  • Michał “Luigi” Dobrowolski
  • Maciek “Ostry” Ostrowski

Na chwilę obecną nie wiadomo praktycznie nic na temat nowego trybu, gracze snują różnie wizje, co możemy zobaczyć w powyższym wideo, gdzie zamieszczono przypuszczenia i życzenia znanych streamerów. Aby dowiedzieć się czegoś więcej musimy poczekać do jutra.

REKLAMA

REKLAMA

A Wy jak sądzicie, jak będzie wyglądał nowy tryb? Macie jakieś pomysły? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x