Pro Ladder w Gwincie jest już dostępny

Jakiś czas temu twórcy Gwinta ogłosili, że dla najlepszych graczy przygotowany zostanie osobny ranking, w którym rywalizować będą mogli tylko Ci, którzy się zakwalifikują. Nowy sezon Pro Ladder miał wystartować 1 września i trwać 2 miesiące, niestety tak się jednak nie stało, CD Projekt RED za pośrednictwem swojej strony ogłosił, że początek sezonu Pro Ladder będzie opóźniony o nieokreśloną liczbę dni. Wszystko to po to, by jeszcze bardziej dopracować nowy system i wyeliminować wszystkie błędy i problemy.

Pro Ladder w Gwincie

Wygląda na to, że Pro Ladder już wystartował. Dzisiaj dokładnie około 2:00 w nocy, pojawiła się w Gwincie możliwość dołączenia do Pro Laddera i rozegrania w nim rozgrywek. Jedyną różnicą pomiędzy nowym a starym rankingiem jest to, że mierzymy się w nim z lepszymi przeciwnikami. A także zamiast zwykłych punktów rankingowych zdobywamy punkty, które wliczają się w, jak to zostało nazwane, globalne punkty rankingowe. Pomiędzy dwoma rankingami można dowolnie się przełączać. Jedyny problem jaki na tą chwilę występuje jest brak możliwości otwarcia i sprawdzenia rankingu, ale na pewno wkrótce zostanie to naprawione.

Obrazki z Pro Laddera:

Pro Ladder Gwint

Pro Ladder Gwint Pro Ladder Gwint

Pro Ladder Gwint

Przypomnijmy, aby dostać się do aktualnego sezonu Pro Ladder gracze w poprzednim sezonie musie uzbierać co najmniej 4200 punktów rankingowych lub posiadać rangę 20 lub 21. Do przyszłych sezonów kwalifikować się będą tylko osoby, które zdobyły najwyższą, 21. rangę.

REKLAMA

REKLAMA

Gracie już w Pro Ladderze? Podoba Wam się ten nowy tryb? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x