Proces przejścia Gwinta w otwartą betę – informacje

Witajcie!

Zapewne większość z Was zastanawia się jak będzie przebiegał proces przejścia Gwinta z zamkniętej do otwartej bety i czy wszystko to co zdobyliśmy do tej pory w grze zostanie zachowane. Twórcy Gwinta, niedawno wypowiedzieli się na ten temat dzięki temu wiemy na co się przygotować.

Niestety, ale wieści nie są najlepsze dla wytrwałych graczy, ale też tak bardzo źle nie będzie. Mianowicie czeka nas całkowity reset postępów w grze co oznacza, że gdy gra przejdzie w otwartą betę, wszyscy gracze będą zaczynali od kompletnego zera, ponieważ twórcy chcą, żeby wszyscy mieli równe szanse, a że wraz z otwartą betą do gry napłyną nowi gracze, takie rozwiązanie jest konieczne. Twórcy zapowiadają, że zresetowaniu ulegną kolekcje kart wszystkich graczy oraz postępy w grze, takie jak poziomy, złoto i fragmenty kart. Przy czym twórcy zaznaczają, że wszystkie beczki kupione za prawdziwe pieniądze zostaną zwrócone w takiej samej ilości.

Ale to nie wszystko, CD Projekt nie chce krzywdzić graczy, którzy poświęcili swój czas na testowanie gry, dlatego też przygotowali specjalne zestawy beczek, które mają wynagrodzić udział w zamkniętej becie. Ilość otrzymanych beczek będzie zależała od postępów w grze. I tak twórcy na swojej stronie zapewniają:

  • Zakupione Beczki z Kartami — zwrócone zostaną wszystkie beczki, kupione za prawdziwe pieniądze.
  • Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia — gracze otrzymają 2 beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia.
  • Beczki z Kartami za Rangikażda zdobyta ranga zostanie wynagrodzona 2 beczkami.
  • Gracze zachowają wszystkie nagrody przyznane na zakończenie sezonów Rozgrywki Rankingowej.
  • Wszystkie przedmioty przyznane przez CD PROJEKT RED jako prezent również pozostaną na kontach graczy (np. takie jak animowana wersja premium karty Geralt).
Przejście z zamkniętej w otwartą betę
Takie nagrody otrzymają gracze, którzy brali udział w zamkniętej becie, kiedy przejdzie ona w fazę otwartą.

Taka forma wynagrodzenia poniesionych strat ma zapewnić możliwość zdobycia dobrych kart już na początku, a co za tym idzie, już na początku każdy aktywny gracz zamkniętej bety powinien móc zbudować silną talię.

Wydaje się, że takie rozwiązanie jest chociaż w pewnej części zadowalające dla graczy z zamkniętej bety jak i nowych osób, które swoją przygodę z Gwintem rozpoczną w czasie otwartej bety. Informując o tym wcześniej każdy będzie mógł zdecydować, czy chce poświęcić swój czas na grę w zamkniętej becie. Otwarta beta szybko chyba nie nadejdzie, będziemy musieli na nią jeszcze trochę na nią poczekać i nie będzie to raczej kwestia miesiąca czy dwóch, przynajmniej tak to może wynikać z odpowiedzi oficjalnego profilu Gwinta na Facebooku, na komentarz jednego z graczy pytającego o termin otwarcia bety. Oficjalnej daty twórcy jeszcze nie podali.

A Wam jak podoba się takie rozwiązanie problemu przejścia z zamkniętej w otwartą betę? Rekompensata w postaci beczek jest dla Was wystarczająca? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach! 🙂

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x