Profil gracza został dodany na stronę Gwinta

W ubiegłym tygodniu na stronę Gwinta została dodana funkcja pokazująca profil gracza. Od teraz każdy na stronie internetowej Gwinta może sprawdzić swój profil gracza bez konieczności włączania gry i wyświetlania go za jego pomocą.

Profil gracza w Gwincie

Do tej pory gracze, którzy chcieli sprawdzić swoje statystyki w Gwincie, musieli robić to za pośrednictwem gry, która oferowała tylko wyświetlenie liczby uzbieranych kart ogółem i z podziałem na frakcje. Możemy w nim zobaczyć także najwyższą range, oraz liczbę zwycięstw ogółem. Od teraz nie jest to już konieczne. Każdy gracz Gwinta chcący sprawdzić swoje osiągnięcia może zrobić to na stronie internetowej Gwinta. Wystarczy tylko wejść na playgwent.com, w prawym górnym rogu strony kliknąć zaloguj się, wpisać dane konta i gotowe. Naszym oczom ukaże się strona ze statystykami naszego konta.

Na samej górze zobaczymy najważniejsze informacje takie jak nick, numer rangi, pozycja w rankingu sezonu zwykłego, liczbę punktów rankingowych oraz pozycję w rankingu Pro Ladder i liczbę punktów z tego trybu. Oprócz tego po lewej stronie zobaczymy także nasz awatar oraz ramkę.

Poniżej w przyjaznej, tabelkowej formie możemy zobaczyć poziom i najważniejsze statystki rozegranych przez nas pojedynków. Znajduje się tam liczba wszystkich naszych wygranych podanych w ogólnej wartości lub z podziałem na konkretne frakcje. Możemy dzięki temu sprawdzić, którą talią grało nam się najlepiej, a przede wszystkim najefektywniej.

Profil gracza

Pod liczbami zwycięstw, osobom, które mają dostęp do Pro Laddera wyświetlą się statystyki rozegranych pojedynków właśnie w tym trybie. Tak samo jak poprzednio również z podziałem na frakcje, rozpisane zostały liczby pojedynków jakie stoczyliśmy daną frakcją oraz liczbę punktów jaka została nam za to przyznana.

REKLAMA

REKLAMA

Na samym dole miejsce zostało przeznaczone na liczbę zwycięstw, przegranych i remisów oraz rozegranych gier w zwykłym trybie rankingowym w aktualnym sezonie.

Kolekcja kart oraz profile innych graczy

Natomiast w panelu po prawej stronie znaleźć możemy informację o stanie posiadanej przez nas kolekcji kart. Całość została przedstawiona w postaci ładnych pasków przedstawiających liczbę posiadanych przez nas kart z dostępnej liczby. I tutaj również mamy zestawienie pokazujące ogólną liczbę kart oraz z podziałem na poszczególne frakcje.

Profil gracza

Oprócz naszego profilu możemy zobaczyć także profil gracza innego. Najprościej jest to zrobić zastępując swój nic w pasku adresu, nickiem innego gracza. Dzięki temu będziemy mogli przeglądnąć jego statystyki chyba, że ktoś zmienił widoczność swojego profilu na prywatny. Co zresztą my także możemy zrobić.

Profil gracza

Profil gracza – podsumowanie

Trzeba na pewno powiedzieć, że nie jest to może zmiana, czy nowość, na którą, by gracze z niecierpliwością czekali. Mimo wszystko, dla osób, które lubią przeglądać statystyki swoich gier będzie to całkiem miłe urozmaicenie. Mamy nadzieję, że profil w przyszłości będzie stopniowo się rozrastał i niedługo będziemy mogli podziwiać w nim także inne informacje. W każdej chwili możemy sprawdzić liczbę rozegranych gier czy też naszą pozycję w rankingu. Bardzo fajna opcja.

A Wy co sądzicie o nowej funkcji? Czy profil gracza spełnia Wasze oczekiwania i będziecie często do niego zaglądać? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x