Przygotujcie się na Sezon Mahakamski

Właśnie dzisiaj, 9 lutego, rozpoczął się sezon mahakamski, czyli pierwszy tematyczny sezon rankingowy, zgodnie z nazwą będzie on poświęcony Mahakamowi.

Gwint wprowadza całkiem miłe urozmaicenie gry, od teraz każdy sezon będzie miał swój unikalny temat, a co za tym idzie specjalne, wyjątkowe nagrody. Będzie się to przejawiać głównie w wyglądzie ramek otrzymywanych na koniec sezonu i nazwach tytułów. Poniżej zobaczyć możecie jakie tematyczne nagrody przygotowano za sezon mahakamski.

Sezon mahakamski gwint rangi tytuły

Ramki mają charakterystyczne dla krasnoludów akcenty, a tytuły wręcz na ich krasnoludzko mahakamskie pochodzenie. Jak możecie zauważyć, ponieważ sezon został skrócony do miesiąca, zmianie uległ też rozdział nagród za poszczególne rangi. Od teraz pierwszy awatar otrzymamy za 10 rangę, drugi za 20., a trzecią za zajęcie pozycji na pozycjach 1-10 000. W tym sezonie dostępne tytuły to: Ochotnik, Sztygar, Harcownik, Strażnik, Głowa Klanu i Starosta Mahakamu, które możemy otrzymać zgodnie powyższą grafiką.

Oprócz tego zmienione zostały progi punktów rankingowych, po których otrzymamy dane rangi, zostały one nieco zmniejszone, tak aby więcej osób miało szansę na wspięcie się po tej drabince jak najwyżej. Aktualne progi punktowe w sezonie mahakamskim możecie zobaczyć na obrazku poniżej:

sezon mahakamski gwint rangi nagrody

Sezon Niedźwiedzia i przyszłe zmiany

Dodatkowo twórcy zapowiedzieli, że już w marcu rozpocznie się Sezon Niedźwiedzia i wtedy też ponownie przyjrzą się i ocenią system przydzielania punktów rankingowych, który może ulec w przyszłości zmianie. Aby nic nie przegapić śledźcie na bieżąco naszą stronę oraz komunikaty od Gwinta.

REKLAMA

REKLAMA

Co myślicie o tej zmianie i wprowadzeniu sezonów tematycznych? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x