Rekompensata za ostatnie problemy z grą

Niedawno informowaliśmy o problemach z serwerami Gwinta i związanym z tym atakiem DDoS na Gwinta. Problemy zostały w miarę szybko usunięte.

Część graczy skarżyła się, że przez problemy z serwerami gry stracili punkty rankingowe i nagrody. Występowały częste zerwania połączenia z serwerami, co automatycznie kończyło się porażką w pojedynku. Niezalecane było granie rozgrywek rankingowych co zresztą radzili sami twórcy.

Dzisiaj osoby odpowiedzialne za Gwinta, na oficjalnym profilu gry na Facebooku, poinformowały, że za problemy i niedogodności w ostatnim czasie każdy gracz otrzyma 100 sztuk Meteorytowego Pyłu. Więcej o Meteorytowym Pyle możecie przeczytać tutaj.

Trzeba przyznać, że całkiem miły gest ze strony CD Projektu, w końcu problemy nie trwały jakoś strasznie długo. CD Projekt potwierdza tym samym, że jest aktualnie jednym z najlepszych deweloperów gier.

A Wy jesteście usatysfakcjonowani takim prezentem? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x