Rekompensata za skróconą Podróż

Pierwotnie, aktualnie trwająca Podróż Aretuza miała trwać dłużej, dokładnie trzy miesiące. Tymczasem została ona skrócona do czwartku w tym tygodniu.

Takie działanie twórców Gwinta nie spodobało się dużej części graczy, którzy planowali później zaliczyć wszystkie etapy Podróży. Wielu z nich otwarcie wyrażało swoje niezadowolenie.

Po tych wydarzeniach twórcy Gwinta postanowili przyznać wszystkim aktywnym graczom 120 fragmentów koron co odpowiada 5 poziomom Podróży.Rekompensata za krótszy czas trwania Podróży Aretuza

Jak już wspomniano, rekompensata przeznaczona jest tylko dla aktywnych graczy, a więc takich, którzy zalogowali się do Gwinta w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Jak zapewniono proces przydzielania połówek koron powinien zająć maksymalnie, około 24 godziny.

Według nas to bardzo dobre posunięcie zespołu Gwinta w stosunku do graczy. Teraz osoby, które są na końcu Podróży nie muszą się martwić, że plan jej ukończenia może się nie powieść.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji i zmianie daty zakończenia Podróży? Podoba Wam się rekompensata? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię figurki przedstawiające głównych bohaterów świata Wiedźmina. Postacie z figurek możemy obserwować również na kartach Gwinta.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie sprawdzić oferty figurek od Dark Horse w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x