Rozpoczął się pojedynek frakcji pomiędzy Scoia’Tael a Skellige

Zdążyliście już zatęsknić za pojedynkami między frakcjami? Jeśli tak to dobrze się składa, poprzedni pojedynek pomiędzy Potworami a Cesarstwem Nilfgaardu zakończył się zwycięstwem tych drugich, niecałe dwa tygodnie temu. Twórcy przygotowali dla graczy kolejną dawkę rozrywki. Wystartowała właśnie walka Scoia’Tael ze Skellige.

Jak widać CD Projekt cały czas eksperymentuje z formatem tych pojedynków. Dotychczas każda potyczka pomiędzy frakcjami miała inną formę. Tym razem również wykorzystano inny sposób jej przeprowadzenia. Aby wziąć udział w wyzwaniu należy w menu gry kliknąć na kafelek informujący o pojedynku, a następnie wybrać frakcję, którą będziemy wspierać podczas rywalizacji. Oznacza to, że tym razem możemy zdobyć nagrodę, w postaci ramki, tylko wybranej przez nas drużyny.

pojedynek frakcji scoia'tael skellige gwint

Zmiany nastąpiły także w nagrodach. Od teraz nie możemy zdobyć więcej nagród, włącznie z ramkami frakcyjnymi i beczkami. Ilość zdobytych grantów zależy od liczby wygranych pojedynków daną frakcją. Za 50 zwycięskich pojedynków otrzymamy cały komplet nagród. Poniżej możecie zobaczyć pełen zestaw tego co możemy zdobyć:

pojedynek frakcji scoia'tael skellige gwint

A poniżej znajdują się zasady według, których odbywa się wydarzenie:

Jak wziąć udział:

  1. Wejdź do gry i kliknij na kafelek Pojedynków Frakcji.
  2. Wybierz jedną z konkurujących ze sobą frakcji: Scoia’tael lub Skellige.
  3. Graj i wygrywaj mecze wybraną przez siebie frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki rankingowej oraz Pro Ladder by zdobywać nagrody!

Zasady:

  1. Tylko zwycięstwa dokonane podczas trwania Pojedynku (a nie Twoja całkowita liczba wygranych) mają wpływ na Twój wynik wyzwania.
  2. Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.
  3. W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Scoia’tael, Skellige) i tym, które nie są jej bohaterami (Królestwa Północy, Nilfgaard, Potwory).
  4. Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybie Gry z przyjacielem.

Wyzwanie trwa dokładnie tydzień, a więc zakończy się 20 lutego o godzinie 17:00, a nagrody zostaną rozdane po jego zakończeniu.

REKLAMA

REKLAMA

Którą frakcję będziecie popierać w pojedynku? Uważacie, że zmiany, jakie nastąpiły w formacie bitw są dobre? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x