Scoia’teal wygrywają z Nilfgaardem w pojedynku frakcji

Przez ostatnich kilka dni dwie frakcje: Scoia’tael i Nilfgaard walczyły ze sobą w pojedynku frakcji. Rywalizacja wyłoniła zwycięzcę, o którym zadecydowali gracze Gwinta.

Pojedynek frakcji: Scoia’tael kontra Nilfgaard

Kilkudniowy pojedynek zakończył się jednoznacznym zwycięstwem Scoia’tael. Wiewiórki pokonały Cesarstwo Nilfgaardu stosunkiem 56 – 44 %, a więc jak widać jest to znacząca przewaga. Tak wysoki wynik musi być spowodowany popularnością jaką w ostatnim czasie zyskała talia Scoia’tael. Niektórzy gracze już na starcie pojedynku frakcji przewidzieli, że zwyciężą oddziały Wiewiórek. Trzeba przyznać, że jest w tym sporo racji, w końcu w grach rankingowych bardzo często można spotkać się z talią Scoia’tael.

pojedynek frakcji

Jak w każdych ostatnich bitwach i ten pojedynek frakcji dla biorących w nim udział graczy przyniósł nagrody. Tradycyjnie już są to w zależności od ilości wygranych gier daną frakcją: tytuł, meteorytowy pył, ramka frakcyjna, fragmenty kart czy beczki.

Poniżej można zobaczyć jak nagrody wyglądają i rozkładają się tym razem:

pojedynek frakcji

REKLAMA

REKLAMA

Twórcy zapowiedzieli, że kolejny pojedynek frakcji odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Jak podoba Wam się taki wynik pojedynku? Spodziewaliście się? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

REKLAMA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x