Sezon Elfów rozpoczął się – informacje i tryb sezonowy

Wraz z premierą Krwawej Klątwy rozpoczął się również nowy sezon rankingowy. Tym razem po zakończonym Sezonie Niedźwiedzia wystartował Sezon Elfów.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie do dyspozycji graczy i tym razem oddane zostały drzewka sezonowe, w których możemy odblokować specjalne sezonowe ramki, awatary oraz rewers, który ozdobi tylną stronę kart. Oprócz tego mamy także nowy tryb sezonowy, który rządzi się swoimi prawami, odmiennymi od klastycznego trybu rankingowego.

Sezon Elfów wprowadza nowe zasady trybu sezonowego. Tym razem graczom, którzy zdecydują się na ten tryb, zostanie skopiowana talia. Za każdym razem gdy gracz zagra kartę z ręki, automatycznie zostanie zagrana z talii inna karta o takim samym koszcie werbunku co wyłożona na stół przez gracza karta. Wygląda więc na to, że budując talię do trybu sezonowego należy zwrócić uwagę na to, by w talii znalazły się co najmniej po 2 różne karty o tym samym koszcie werbunku, a w mulliganie należy szukać jak największej różnorodności kosztów werbunków kart. Zapowiada się ciekawie.

Sezon Elfów – nagrody i reset rang

Tak jak w poprzednich sezonach, Sezon Elfów w identyczny sposób nagrodzi graczy za osiągnięte przez nich rangi:

sezon elfów gwint

Również reset rang będzie identyczny, a więc zgodnie z informacją od twórców Gwinta:

  • Gracze z rangą 26-30 zaczynają nowy sezon z tą samą rangą.
  • Gracze z rangą 21-25 zaczynają nowy sezon z rangą 25.
  • Gracze z rangą 1-20 zaczynają nowy sezon 4 rangi niżej niż zakończyli poprzedni.
  • Gracze Pro Rank zaczynają nowy sezon z rangą 5, z wyłączeniem 500 najlepszych graczy, którzy pozostają w Pro Rank.

Sezon Elfów dobiegnie końca we wtorek 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00.

Jak informuje również CD Projekt RED Sezon Elfów i kolejny – Sezon Żmii będą ostatnimi, w których zebrane punkty Crown Points będą się liczyły do turnieju kończącego aktualny sezon GWENT Masters — World Masters. Więcej informacji twórcy udostępnią niedługo.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x