Rozpoczął się Sezon Elfów – zasady trybu sezonowego

Dzisiaj zakończył się Sezon Niedźwiedzia, a rozpoczął Sezon Elfów. Co za tym idzie główna zmiana nastąpiła w trybie sezonowym. Od dziś możemy spróbować swoich sił w elfim trybie sezonowym w Gwincie. Tryb sezonowy sezonu elfów, w tym roku jest taki sam jak w 2019 roku. Dla tych, którzy nie pamiętają i nowych graczy, poniżej zamieszczamy zasady.

Sezon elfów – tryb sezonowy – zasady

Zasady trybu sezonowego sezonu elfów są następujące:

Na początku gry Twoja talia zostanie skopiowana. Za każdym razem gdy zagrasz kartę z ręki, z Twojej talii zostanie zagrana inna karta o takim samym koszcie werbunku!

Tryb sezonowy charakteryzuje się innymi zasadami od zwykłego trybu rankingowego. Jeśli czujecie się znudzeni trybem rankingowym możecie spróbować swoich sił w trybie sezonowym, który naprawdę może dostarczyć dużo zabawy.

Rok temu przetestowaliśmy tryb sezonowy, przygotowaliśmy wtedy talię, która miała bardzo dużą skuteczność w pojedynkach z innymi graczami. Co prawda część kart trochę się zmieniło przez ten czas, ale praktycznie wszystkie ciągle posiadają punkty prowizji, które idealnie pasują do zasad tego trybu sezonowego. Wystarczy zamienić Avallac’ha na jakąś inną kartę, na przykład Rydwan Bojowy czy Margaritę Laux-Antille. Karty świetnie ze sobą współgrają, umiejętność lidera – manewr okrążający idealnie się w tej talii sprawdza. Synergia Rochea i Syanna daje w tym przypadku bardzo duże i zaskakujące efekty. Gorąco zachęcamy do przyjrzenia się tej talii i wprowadzeniu odpowiadającym Wam zmian. Artykuł, w którym znajdziecie dokładne wytłumaczenie działania talii w tym trybie i statystykami, możecie przeczytać pod tym adresem.

tryb sezonowy sezonu elfów talia

Zachęcamy również wszystkich graczy, którzy dołączyli do Gwinta od premiery gry na Androidzie. To świetny sposób na przetestowanie działania kart, z których nie korzystacie w tradycyjnym trybie.

REKLAMA

REKLAMA

Sezon Elfów zakończy się 5 maja 2020 roku o godzinie 10:00!

A wy co sądzicie o tym trybie sezonowym? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x