Rozpoczął się sezon Elfów – nagrody za poszczególne rangi

W czwartek 29 marca końca dobiegły zmagania w Sezonie Niedźwiedzia. W statnim miesiąc gracze mogli rywalizować w pierwszym sezonie tematycznym Gwinta. Niedawno do Gwinta wprowadzone zostały sezony tematyczne, w każdym z nich nagrody za cały sezon są powiązane z tematem zakończonego miesiąca. Za miesiąc marzec można było zdobyć tytuły m.in.: Arcymistrz Szkoły Niedźwiedzia, Ogromny Niedźwiedź, Mistrz Niedźwiedzi. Awatarem przyznawanym za 15. rangę był Vernon Roche. Teraz przyszedł czas na Sezon Elfów.

Sezon Elfów

Po zakończeniu sezonu Niedźwiedzia przyszedł czas na kolejny. Kwiecień będzie sezonem Elfów. Z tego powodu gracze mogą liczyć na nagrody spersonalizowane konkretnie pod Wiewiórki. Oprócz bardzo ładnych ramek, za poszczególne ramki fani Gwinta otrzymają następujące tytuły: Neofita, Zwiadowca, Mistrz Miecza, Strzelec Wyborowy, Tancerz Ostrzy i Królowa Elfów. Natomiast rangą za piętnastą rangą jest Iorweth bez blizny. Nagrody za poszczególne rangi można zobaczyć poniżej:

Sezon Elfów

Sezon Elfów już trwa, a nagrody za sezon Niedźwiedzia zostały rozdane. Bedzie trwał miesiąc.

Będziecie walczyć o nagrody w tym miesiącu? Czy Sezon Elfów skłoni Was do graniu taliami Scoia’tael jeśli dotychczas nie próbowaliście? Jak oceniacie tytuły i ramki? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x