Rozpoczął się Sezon Miłości

Właśnie dzisiaj zakończył się Sezon Wilka, a rozpoczął Sezon Miłości. Nagrody za ubiegły sezon zostały rozdane, następuje nowe rozdanie, może ten sezon będzie lepszy od poprzedniego, w końcu zaszło trochę zmian w Gwincie.

Ci, którzy oczekiwali odblokowania sezonowego drzewka nagród, niestety będą zawiedzeni. Twórcy poinformowali, że te drzewka, w tym sezonie nadal nie będą dostępne. Więc pozostaje nam czekać i liczyć, że może udostępnione zostaną w marcu. Twórcy zapowiadali, że ten aspekt Gwinta chcą jeszcze dopracować.

Jedną z nowości w tym sezonie jest zmiana w systemie rankingowym. Gracze nie będą już tracić rang w przypadku przegranych, a więc po osiągnięciu danej rangi możemy bezpiecznie eksperymentować z taliami bez obawy o spadek. Będziemy mogli tylko iść w górę. Po każdym zakończonym sezonie gracze nie będą spadać już na wyznaczone miejsca w zależności od osiągniętej rangi, a o 4 rangi w dół, z wykluczeniem najlepszych graczy i tych z ostatnimi rangami.

Jak możemy przeczytać na stronie Gwinta:

Gracze nie będą już tracić rangi podczas trwania sezonu, co oznacza, że mogą jedynie zdobywać kolejne rangi i piąć się w górę. Ponadto, wprowadziliśmy zmiany w resecie rang  — od teraz gracze będa rozpoczynać miesiąc o 4 rangi niżej niż zakończyli poprzedni sezon (z wyjątkiem osób na w rangach 26-30 oraz 500 najlepszych graczy Pro Rank 

CD PROJEKT RED

Sezon Miłości zakończy się 28 lutego 2019 roku o godzinie 10:00. W nagrodę za zmagania w Sezonie Miłości gracze otrzymają Punkty Nagród tak jak to było za dotychczasowe sezony.

A Wy co sądzicie o zmianach w rangach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

REKLAMA

REKLAMA

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x