Sezon Wilka właśnie trwa

W zeszłym tygodniu 8. stycznia rozpoczął się kolejny, pierwszy w roku 2020, nowy sezon w Gwincie. Po sezonie Dzikiego Gonu, który miał swoje miejsce w grudniu poprzedniego roku oraz na początku obecnego, nastał czas Sezonu Wilka.

Wraz z nowym sezonem do gry zawitała aktualizacja 5.0.9, która wprowadziła kilka drobnych poprawek. Przede wszystkim od czasu tej aktualizacji po zakończonym sezonie gracze nie będą po zakończonym sezonie, spadać o 4 rangi jak to było dotychczas, tylko o dwie, w przypadku gdy osiągną rangi 1-13, o jedną osoby, które miały rangi 14-24, natomiast Ci którzy zdobyli rangi 25-30 zachowają je bez zmian. W przypadku graczy z Pro Ranku będą oni zdegradowani o 3 rangi, wyłączając najlepszych 500 graczy, którzy pozostaną w Pro Rank.

Aktualizacja 5.0.9 – Sezon Wilka – lista zmian

Listę zmian można znaleźć poniżej oraz na oficjalnej stronie Gwinta:

  • Przycisk “Sklep” został przeniesiony na górę i jest teraz dostępny także z ekranu menu rozgrywki. 
  • Nowa tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku nowego sezonu. Na rangach 1-13 gracze tracą 2 rangi, na rangach 14-23 tracą 1 rangę, a na rangach 25-30 rozpoczynają nowy sezon z tą samą rangą. Gracze Pro Rank, wyłączając top 500, tracą 3 rangi. 
  • [iOS] Naprawiono błąd, wskutek którego znajomi nie byli widoczni w panelu socjalnym. Wyzywanie znajomych na pojedynek jest znowu możliwe. 
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozkaz Barghesta mógł być aktywowany, nawet jeśli warunek Dominacji nie został spełniony 
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nieśmiertelni posiadający tarczę odnawiali ten status na koniec każdej sojuszniczej tury. Co za tym idzie, Spragniona Dama nie będzie się już błędnie wzmacniać dzięki tej interakcji. 

Sezon Wilka – nagrody

Nowy sezon to także nowe sezonowe drzewko nagród. Sezon wilka zaoferuje następujące nagrody możliwe do zdobycia:

sezon wilka

Jak widać na powyższym obrazku do zgarnięcia są wiedźmińskie ramki szkoły wilka oraz rewers, a także awatary: Geralta, Vesemira i Płotki.

Sezon Wilka – tryb sezonowy

Sezon Wilka dostarczył również nowy tryb sezonowy. W nim każda jednostka pojawiająca się na polu bitwy otrzymuje 2 punkty obrażeń, a następnie zostaje wzmocniona o 4, chyba że jest to wiedźmin wtedy jest tylko wzmacniana o 4 punkty. Chętni gracze mogą pobawić się w tym trybie, to dobra odskocznia od standardowych pojedynków rankingowych.

REKLAMA

REKLAMA

Trwający właśnie Sezon Wilka zakończy się 4 lutego o godzinie 10:00, więc śpieszcie się nagrody czekają do odbioru.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x