Wystartował sezon Wilka

Dzisiaj w południe zakończył się sezon Dzikiego Gonu. Nagrody zostały rozdane zgodnie z tabelą, o której informowaliśmy w ostatnim wpisie dotyczącym końca sezonu Dzikiego Gonu. Rangi graczy zostały zredukowane zgodnie z tabelą, udostępnioną przez twórców na początku sezonu mahakamskiego.

Zgodnie z poniższą tabelą za sezon Gonu, za poszczególne rangi przysługują następujące nagrody:

koniec sezonu dzikiego gonu

Pojawiają się jednak głosy rozgoryczonych graczy, którzy informują, że nie otrzymali oni należnych im punktów nagród, a przynajmniej taką informację otrzymali w formie graficznej. Mamy nadzieję, że zostanie to szybko naprawione.

Nowy Sezon – Sezon Wilka

Wraz z zakończeniem sezonu Dzikiego Gonu wystartował sezon Wilka. Zgodnie z krótką informacją gracze na koniec sezonu otrzymają punkty nagród, choć nie wiadomo w jakiej ilości. W tym sezonie nie są jeszcze dostępne sezonowe drzewka nagród. Nie wiadomo kiedy będą udostępnione.

Sezon Wilka zakończy się 31 stycznia o godzinie 10:00.

REKLAMA

REKLAMA

Napiszcie w komentarzach, którą rangę udało Wam się osiągnąć w sezonie Dzikiego Gonu.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x