Sigismund Dijkstra – nowy lider Syndykatu

Ostatnia aktualizacja Gwinta wprowadziła do gry coś co z pewnością cieszy wszystkich fanów Syndykatu. Mowa oczywiście o nowym liderze bandytów z Novigradu.

Szóstym dowódcą Syndykatu został nie kto inny jak dobrze znany Sigismund Dijkstra. Twórcy Gwinta z tej okazji przygotowali specjalne wideo, w którym zaprezentowali umiejętność nowego lidera, a przede wszystkim jego osobę. Dijkstra wypełnił brakującą pozycję, teraz Syndykat ma taką samą liczbę przywódców jak pozostałe frakcje.

Dijkstra otrzymał następującą zdolność:

Rozkaz: Zyskaj 1 monetę. Ładunki: 5. Zyskaj 1 ładunek za każdym razem, gdy zagrywasz Zbrodnię.

Wideo prezentujące jak Dijsktra sprawdza się w akcji możecie zobaczyć poniżej:

Trzeba przyznać, że jest to dobry lider w połączeniu z innymi kartami Syndykatu przy jego wykorzystaniu można uzyskać sporą przewagę nad rywalem.

A Wam jak podoba się nowy dowódca – Sigismund Dijkstra? Chętnie nim gracie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x