Stwórz grafikę karty do Gwinta – ogłoszono konkurs artystyczny

Czy mamy tutaj, wśród graczy Gwinta jakiś uzdolnionych grafików? Na pewno się znajdą w końcu społeczność Gwinta jest bardzo wszechstronna. Mamy świetną informację dla osób uzdolnionych graficznie. Twórcy poinformowali o starcie konkursu artystycznego.

Zadaniem przed jakim staną osoby, które podejmą wyzwanie wzięcia udziału w konkursie, jest stworzenie grafiki postaci, która jeszcze do tej pory nie ma swojej karty w Gwincie. Oznacza to, że możecie puścić wodze swojej fantazji, sięgnąć pamięcią czy to do książek, gier czy innych źródeł uniwersum Wiedźmina, wybrać postać, która jeszcze nie została zilustrowana i narysować ją od podstaw. Stworzona ilustracja musi być obrazem cyfrowym 2D o rozmiarze 3500×5000 pikseli, zapisana w formacie JPG lub PNG. Wygląda na to, że konkurs nie jest skierowany do artystów tradycyjnego rysunku. Przesłany na konkurs plik ma być tylko grafiką bez dodanej ramki czy opisu.

CD Projekt RED na prace konkursowe czeka do 6 kwietnia godziny 14:00 CEST.

Nagrody

Nagrody w konkursie są bardzo kuszące, więc na prawdę warto się postarać i spróbować swoich sił w konkursie.

Dla zwycięscy gwintowego konkursu artystycznego organizatorzy przygotowali zestaw nagród w skład którego wchodzą:

 • Figura Geralta z Rivii od Prime 1 Studio
 • Tablet Wacom
 • Artbook GWINTA
 • Pluszowy Troll Sklep

Gwint konkurs artystyczny nagrody stwórz kartę

REKLAMA

REKLAMA

Osoby, które zajmą miejsca drugie i trzecie otrzymają nagrodę w postaci:

 • Tablet Wacom
 • Ekskluzywny plakat Geralt: Aard od Cook & Becker
 • Figurka postaci z uniwersum Wiedźmina od Dark Horse
 • Artbook GWINTA
 • Pluszowy Troll Sklep

Gwint konkurs artystyczny nagrody stwórz kartę

Nagrody Społeczności

Oprócz nagród przyznawanych przez jury konkursu, dodatkowe trzy nagrody zostaną przyznane artystom, których prace otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu, które odbędzie się 13 – 27 kwietnia. Te nagrody są nieco skromniejsze i zawierają:

Pierwsza nagroda:

 • Artbook GWINTA
 • 3200 Pyłu Meteorytowego

Druga nagroda:

 • Artbook GWINTA
 • 1600 Pyłu Meteorytowego

Trzecia nagroda:

 • Artbook GWINTA
 • 800 Pyłu Meteorytowego

Gwint konkurs artystyczny nagrody stwórz kartę

Jak możecie zobaczyć powyżej jest o co walczyć, a już na pewno o tą piękną maskotkę Trolla Sklepa. Figurka Geralta również prezentuje się imponująco i zachwycająco, a oprócz tego Tablet Wacom, na takie zestawienie nie można narzekać. Ale to nie wszystko, dodatkowo niektórym z artystów CD Projekt RED może zaproponować współpracę przy Gwincie: Wiedźmińskiej Grze Karcianej! Czyż może być coś lepszego od pracy przy swojej ulubionej grze? Chyba nie, więc nie ma na co czekać, tylko wziąć się za przygotowanie swojej pracy konkursowej.

Pełne zasady konkursu możecie przeczytać poniżej:

REKLAMA

Zasady udziału

 1. Zilustruj postać z uniwersum Wiedźmina, która nie została przedstawiona na żadnej karcie dostępnej w GWINCIE.
  Twoja praca musi być cyfrowym obrazem 2D w formacie JPG lub PNG w rozmiarze 3500×5000 pikseli.
  Liczy się sama ilustracja — prosimy o nie umieszczanie dodatkowych elementów, takich jak ramka karty bądź opisy umiejętności.
 2.  Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia, godz. 14:00 CEST!
 3. Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową składającą się z Dyrektora Artystycznego, Producenta Artystycznego i Specjalisty ds. Społeczności GWINTA, którzy ocenią zgłoszenia pod względem kreatywności, oryginalności i jakości. Na autorów trzech najlepszych prac czekają zestawy nagród!

Pełny regulamin konkursu graficznego Gwinta można znaleźć pod tym linkiem natomiast zgłoszenia należy przesyłać korzystając z formularza dostępnego na stronie Gwinta.

REKLAMA

Bardzo fajna inicjatywa ze strony twórców Gwinta, z pewnością wiele uzdolnionych artystów będzie mogła wykazać się swoimi umiejętnościami.

Weźmiecie udział w konkursie? Macie jakąś swoją ulubioną postać z uniwersum Wiedźmina, którą chcielibyście zobaczyć w Gwincie? Co sądzicie o nagrodach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x