Svalblod – prezentacja nowego lidera Skellige

Premiera dodatku do Gwinta – Krwawa Klątwa miała miejsce kilka dni temu. Wprowadziła ona do Gwinta nowe karty, które możecie zobaczyć w artykułach poniżej.

Oprócz tego dodatek wprowadził także pięciu nowych liderów. Są to: Dana Meadbh z Scoia’tael, Anna Henrietta z Nilfgaardu, Svalblod z wysp Skellige, Dettlaff dowódca Potworów oraz Królowa Calanthe z Królestw Północy.

Twórcy CD Projekt RED z tej okazji przygotowali specjalny film przedstawiający każdego nowego dowódcę i prezentujący jego umiejętności oraz zdolności, filmy prezentujące Danę Meadbh i Annę Henriettę już były zamieszczane na naszej stronie.

W tym wpisie możecie przyjrzeć się pół-człowiekowi, pół-niedźwiedziowi Svalblodowi czczonemu na mroźnych wyspach Skellige.

Svalblod – umiejętność

Umiejętność nowego lidera Skellige jest następująca:

Rozkaz: Zadaj sojuszniczej jednostce 1 pkt obrażeń.
Ładunki: 5.
Po wyczerpaniu wszystkich ładunków stwórz Niedźwiedzia Svalbloda i wezwij go do losowego sojuszniczego rzędu.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany wcześniej film prezentujący Svalbloda ze Skellige:

Umiejętność Svalbloda na pewno dobrze wpisują się w koncept Skellige. Z pozostałymi kartami powiązanymi z Svalblodem może stanowić poważne zagrożenie. Obserwując dotychczas grane talie przewija się on dosyć często. Skellige posiada jednostki wzmacniane w momencie zadawania im obrażeń, dlatego też Svalblod może napędzać działanie tych kart, a także dzięki temu na polu gry pojawi się kolejny niedźwiedź Svalbloda. Jeśli ktoś gra jednostkami Svalbloda zdecydowanie polecamy

A Wam jak podoba się nowy lider Skellige? Gracie nim? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x