Talie do Gwinta można od dziś udostępnić jednym kliknięciem

Gwint wprowadził właśnie Bibliotekę Talii GWINTA. Jest to długo oczekiwane przez graczy narzędzie dzięki, któremu można udostępnić swoje talie do Gwinta.

Twórcy Gwinta całkiem niespodziewanie, udostępnili graczom specjalnie przygotowane narzędzie, które pozwala przenieść naszą talię z Gwinta, wprost na przeznaczoną do tego stronę Gwinta. Cały proces przenoszenia jest bardzo prosty i można to zrobić bezpośrednio z klienta gry. Oprócz tego gracze mogą przeglądać na stronie stworzone przez innych talie do Gwinta i z nich korzystać.

Zdecydowanie jest to przydatna opcja, chcąc podzielić się ze znajomymi lub innymi graczami nie jest już konieczne korzystanie ze stron oferujących taką możliwość, na których zresztą ręcznie trzeba było wybierać karty. Teraz jedno kliknięcie załatwi całą sprawę, a wygenerowany link można opublikować w mediach społecznościowych, lub po prostu pozostanie w bibliotece talii. Należy tylko otworzyć z menu gry tworzenie talii i kliknąć prawym przyciskiem myszy na naszą talię, a następnie wybrać “Udostępnij talię”.

Talie do Gwinta – jak opublikować?

Poniżej możecie zobaczyć instrukcję w jaki sposób możecie dodać talie do Gwinta do biblioteki przygotowanej przez zespół Gwinta i znajdującej się na oficjalnej stronie gry:

Jak udostępnić talię za pomocą Biblioteki?

  1. Uruchom GWINTA.
  2. Otwórz Tworzenie Talii.
  3. Wybierz talię którą chcesz udostępnić i kliknij “Udostępnij talię” – gra automatycznie przekieruje Cię na stronę tej talii. Tu możesz skopiować link, udostępnić talię w mediach społecznościowych lub stworzyć na jej podstawie poradnik!

Aktualnie, opcja udostępniania talii prosto z gry jest możliwa jedynie w wersji gry dostępnej na GOG. Talie nie są personalizowane – wszystkie talie zawierające tę samą kombinację kart będą miały wspólny link. 

REKLAMA

REKLAMA

Jak widzicie powyżej CD Projekt informuje też, że opcja ta jest dostępna jak na razie tylko na platformie GOG, a wszystkie talie zawierające ten sam zestaw kart będą miały wspólny link.

Opisy talii

Samo udostępnienie talii to nie wszystko co oferuje nowe narzędzie. Oprócz tego do danego zestawu kart można dołączyć opis w jaki sposób grać daną talią.

Jest to równie proste, wystarczy otworzyć stronę talii w bibliotece, kliknąć przycisk wyrażający chęć stworzenia opisu danej talii, a następnie wprowadzić opis, tytuł i język poradnika. I to wszystko, poradnik można udostępnić lub zachować jego szkic. Oczywiście przed opublikowaniem należy zapoznać się z Umową licencyjną użytkownika. Opisy talii zawierające niedozwolone lub obraźliwe treści są niedozwolone i będą usuwane, a konto użytkownika, który taki poradnik umieścił może zostać nawet zablokowane. W treści opisów talii można umieścić m.in.: filmy.

Poniżej znajduje się instrukcja twórców Gwinta w jaki sposób stworzyć poradnik do danej talii:

Jak stworzyć poradnik za pomocą Biblioteki?

  1. Wyeksportuj lub otwórz stronę wybranej talii w Bibliotece. 
  2. Wybierz opcję “Nazwij talię i opisz swoją strategię” na jej stronie. 
  3. Zaloguj się przy pomocy swojego konta GOG. 
  4. Opisz swoją talię, wybierz język poradnika, dodaj tytuł i opublikuj! (Lub zapisz jako szkic aby opublikować później.)

Biblioteka, w której przechowywane są talie do Gwinta jak zapewniają twórcy będzie ciągle rozwijania. Na tą chwilę nie ma jeszcze jednej z podstawowych funkcji, czyli możliwości przeniesienia talii prosto ze strony do naszego konta w Gwincie. Choć taka opcja na pewno się pojawi, zresztą już teraz możemy zobaczyć na stronie taki przycisk, niestety jest on jeszcze nieaktywny.

Bibliotekę, w której możecie umieszczać swoje talie do Gwinta możecie znaleźć pod tym linkiem. Znajdziecie już tam talie do Gwinta, które możecie wykorzystać. Na naszej stronie także publikujemy talie do Gwinta, możecie znaleźć je w kategorii Talie, na tą chwile nie ma ich dużo, ale niedługo będą się pojawiały. Jeśli macie chwilę czasu zapraszamy też do sprawdzenia nowych kart, które pojawią się w Gwincie z dodatkiem Krwawa Klątwa.

Wasze talie do Gwinta i opinie

A Wam jak podoba się nowe narzędzie? Będziecie z niego korzystać? Udostępniliście już swoje talie do Gwinta? Możecie pochwalić się zarówno swoimi taliami jak i opiniami w komentarzach poniżej.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina.

REKLAMA

Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x