Tapeta nowego systemu postępów – Podróż – dostępna do pobrania

Wraz z ostatnią aktualizacją do Gwinta wprowadzony został nowy system postępów o nazwie Podróż. Jak już wiemy nowy system postępów zawiera elementy fabularne, które opowiadają historię Geralta i Jaskra.

Z tej okazji zmieniony został ekran logowania do Gwinta. Grafikę promującą dodatek Kupcy Ofiru zastąpił obraz przedstawiający Geralta i Jaskra w podróży jak wskazuje nazwa nowego systemu. Na chwilę obecną nie znamy większego fragmentu nowej historii o Geralcie i Jaskrze w Gwincie, więc ciężko stwierdzić czy grafika jest z nią powiązana.

Tapeta Podróż

Wszystkim, którym spodobała się owa grafika promująca nowy system postępów – Podróż mogą teraz ustawić ją jako tapeta na swoim pulpicie, bowiem udostępniono ją w dobrej jakości i różnych rozmiarach.

Poniżej możecie pobrać grafikę w następujących rozmiarach:

tapeta podróż gwint

Jak Wam się podoba tapeta Podróż? Ustawiliście ją już na swoich pulpitach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię poniższe wiedźmińskie pozycje. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe, mniej znane figurki przedstawiające bohaterów Wiedźmina, a co za tym idzie i Gwinta.

Poniżej możecie sprawdzić oferty mniej popularnych figurek wiedźmińskich, ale ceny, szczególnie trzech pierwszych są przerażająco wysokie. Mimo wszystko zobaczcie ich perfekcyjne wykonanie (na prawdę warto!).

REKLAMA

REKLAMA

Duże figurki od Prime 1 Studio, nawet 56 centymetrowe!

Również interesujące figurki od Dark Horse:

Może któraś z nich Was zainteresuje.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x