Na targach Gamescom 2017 odbędzie się turniej Gwinta

Twórcy Gwinta ponownie zamierzają przeprowadzić turniej, tym razem na Gamescom 2017. W pojedynku wezmą udział najlepsi gracze w rankingu i zdobywca Dzikiej Karty.

Jak zapowiadają organizatorzy rywalizacja rozpocznie się 25 sierpnia, na targach gier Gamescom w Kolonii, na stoisku Gwinta (hala 8, stoisko B-021). Dzień później, czyli 26 sierpnia, zostanie rozegrany finał zawodów.

W całym turnieju udział weźmie ośmiu zawodników, siedmiu z nich będą stanowić gracze, którzy zapisali się do rywalizacji i znajdują się najwyżej w zestawieniu gry rankingowej na dzień 1 sierpnia, godzinę 16:00 czasu polskiego. Oprócz nich jeden gracz może wygrać Dziką Kartę w kwalifikacjach, które odbędą się na Gwintowym stoisku, na targach Gamescom, 24 sierpnia. Zwycięzca będzie mógł rywalizować z pozostałymi siedmioma zawodnikami w głównym etapie turnieju.

Zawody zostaną rozegrane w tym samym formacie co pierwszy turniej Gwinta, czyli best of five, pojedynek wygrywa gracz, który spośród pięciu meczy wygra co najmniej 3. Przegrana rywalizacja z przeciwnikiem oznacza eliminację z gry. Gracze na turniej muszą mieć przygotowane 4 talie różnych frakcji. Pełne zasady i regulamin znajdują się pod tym linkiem.

Pula nagród tego turnieju jest o 3/4 mniejsza od tej w poprzednim, pierwszym, oficjalnym turnieju Gwinta i wynosi 25 tysięcy dolarów, co oczywiście również jest bardzo dużą kwotą. Zwycięzca może liczyć nawet na 12 tysięcy dolarów, a za sam udział w turnieju gracze mają zagwarantowane tysiąc dolarów. Dalsze poszczególne etapy rywalizacji są premiowane dodatkowymi nagrodami pieniężnymi.

Formularz zgłoszeniowy do turnieju znajduje się pod tym adresem.

Cały turniej rozegrany zostanie w języku angielskim. Główna część zawodów będzie transmitowana przez oficjalny kanał CD Projektu na Twitchu.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej zamieszczamy pełną wiadomość od twórców, w której informują o turnieju, a którą można znaleźć na oficjalnej stronie Gwinta.

Pragniemy zaprosić wszystkich graczy do Kolonii na tegoroczną edycję targów Gamescom. Podczas imprezy odbędzie się oficjalny turniej w grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.
Rywalizacja rozpocznie się 25 sierpnia, a dzień później rozegrany zostanie finał. Wydarzenie będzie miało miejsce na stoisku GWINTA (hala 8, stoisko B-021), gdzie będą prowadzone pozostałe atrakcje przygotowane dla graczy.
Zapisy do turnieju oraz więcej informacji na jego temat znajdują się tutaj.
W turnieju weźmie udział łącznie 8 zawodników. 7 z nich będą stanowić gracze z najwyższym wynikiem w tabeli rozgrywki rankingowej na dzień 1 sierpnia, 16:00 czasu polskiego, którzy zapisali się do udziału w turnieju. Dołączy do nich Dzika Karta — zwycięzca dodatkowych kwalifikacji, które odbędą się na stoisku GWINTA podczas targów gamescom 24 sierpnia.
Pula nagród, o którą walczyć będą uczestnicy, wynosi 25 000 USD.
https://www.playgwent.com/pl/news/6511/oficjalny-turniej-gwinta-na-targach-gamescom-2017

Weźmiecie udział w turnieju? Jesteście w pierwszej siódemce rankingu? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x