This Week in GWENT – nowy cykl informacyjny od twórców

Twórcy Gwinta wprowadzają nowy format, w którym to będą opowiadać o nowych, ciekawych i najważniejszych wydarzeniach związanych z Gwintem i jego społecznością. W cotygodniowym wideo Paweł Burza podsumowywał będzie turnieje, udostępnione filmy, zmiany oraz najpopularniejsze talie. Wszystko to tylko w 90 sekund! Tak, więc przygotujcie się na szybkie, skondensowane wiadomości.

Z pierwszego odcinka możemy dowiedzieć się co nieco o GWENT Open #3, w którym zwycięzcą został SuperJJ pokonując w finale polaka Adzikova. Oprócz tego Paweł zachęca do obejrzenia najnowszego odcinka innego serii filmów “Po drugiej stronie ramki“, gdzie poznamy historie kart Bonharta, Vilgefortza i Nivellena. Dodatkowo wspomniano, że znany na gwintowej scenie Freddybabyes dołączył do drużyny compLexity Gaming.

Na koniec najpopularniejsze talie w tym tygodniu:

Zresztą zobaczcie wideo sami:

Co sądzicie o tej nowej serii wideo? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x