Tryb sezonowy dostępny również na Arenie

Tryb sezonowy Gwinta pojawił się również na Arenie. Od teraz ze specjalnego trybu, który zmienia się co miesiąc wraz z nowym sezonem, można spróbować w trybie, w którym nie do końca mamy wpływ na karty w talii.

Przypomnijmy, że w aktualnie trwającym Sezonie Elfów, tryb sezonowy, jak podaje Gwint polega na kopiowaniu talii i zagrywaniu karty o takim samym koszcie werbunku po wyłożeniu karty:

Na początku każdej gry Twoja talia zostanie skopiowana. Za każdym razem gdy zagrasz kartę z ręki, z Twojej talii zostanie zagrana inna karta o takim samym koszcie werbunku. 

Połączenie aktualnego trybu sezonowego z Areną wydaje się interesujące. Trochę problemów może sprawić to, że nie mamy całkowitego wpływu na dobór kart. Nie zawsze uda nam się dociągnąć takie karty jakbyśmy chcieli. Dochodzi również problem z różnymi frakcjami kart, które nie zawsze ze sobą współpracują. O ile w zwykłej grze sezonowej wbrew pozorom gra nie jest losowa, w jakiś sposób można zaplanować rozgrywkę o tyle na arenie będzie to bardziej skomplikowane.

Tryb sezonowy na Arenie potrwa do końca Sezonu Elfów, czyli 30 kwietnia, więc nie zostało już dużo czasu. Co również ważne na Arenie nie ma możliwości wykonywania zadań sezonowych.

A Wy będziecie grać w trybie sezonowym na Arenie? Czy może wolicie zwykły tryb sezonowy, a może wbijacie rangę w trybie klasycznym? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

REKLAMA

Poniżej możecie sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x