Twórcy Gwinta podgrzewają atmosferę przed publiczną betą. Czyżby cinematic? [AKTUALIZACJA]

Wygląda na to, że szykuje się większy cinematic Gwinta!

Od dwóch dni na profilu Gwinta, na Facebooku możemy zobaczyć pojawiające się krótkie, kilkusekundowe filmiki związane z uniwersum Wiedźmina. Wygląda na to, że w ten sposób CD Projekt RED podgrzewa atmosferę przed wypuszczeniem do sieci większego kinowego zwiastuna.

Te dwa dotychczas opublikowane materiały wideo są ewidentnie częścią większej całości, można sądzić to chociażby po tym iż są wykonane w podobnym stylu graficznym. A jeśli chodzi o wykonanie wspomnianych filmów, to jedyne co można powiedzieć to po prostu mistrzostwo! Patrząc pierwszy raz ciężko stwierdzić czy to co widzimy to realne postacie czy też wytwór komputera i zdolnych animatorów. Przy dokładniejszej analizie można stwierdzić, że to jednak animacja. Jeśli tak to prawdopodobnie w dzień startu otwartej bety Gwinta dostaniemy pełny cinematic trailer gry. Przy każdym udostępnionym wideo twórcy odliczają do startu publicznej bety.

Na chwilę obecną otrzymaliśmy dwa krótkie fragmenty. Możemy zobaczyć na nich m.in.: Geralta i Ciri. Oba filmiki zostały opublikowane o godzinie 17:00 wczoraj i przedwczoraj. Wygląda, więc na to, że i dzisiaj oraz jutro powinniśmy otrzymać podobne urywki, a w środę nastąpi oficjalne otwarcie bety i publikacja zwiastuna. Czy tak się stanie, zobaczymy, mamy nadzieję, bardzo chcielibyśmy zobaczyć cinematic Gwinta.

Poniżej wyżej wspomniane fragmenty:

REKLAMA

REKLAMA

[AKTUALIZACJA 22.05.17 18:45]

Pojawił się kolejny fragment!

[AKTUALIZACJA 23.05.17 19:00]

Zgodnie z przypuszczeniami otrzymaliśmy dziś czwarty fragment. Wygląda fenomenalnie.

Już jutro dzień, na który wszyscy czekają, czyżby otrzymamy jutro pełne wideo, prawdopodobnie tak. Obserwujcie na bieżąco naszą stronę! Twórcy na razie nie zdradzili, o której godzinie rozpocznie się otwarta beta. O wszystkim mają poinformować jutro.

[AKTUALIZACJA 24.05.17]

Stało się tak jak przypuszczaliśmy CD Projekt RED wypuścił kinowy zwiastun Gwinta, którego możecie zobaczyć pod tym linkiem. Koniecznie to zróbcie, bo na prawdę warto!

Jak podobają się Wam udostępnione przez twórców krótkie filmiki? Chcielibyście zobaczyć cinematic Gwinta? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

REKLAMA

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x