Twórcy Gwinta zapraszają na stream przed aktualizacją

Od ostatniej aktualizacji minęło już trochę czasu. Wszystko wskazuje na to, że twórcy po obserwacjach postanowili działać i już niedługo pragną wprowadzić w grze kolejne zmiany.

Wielu graczom nie podobało się to co przyniosła ostatnia aktualizacja. Głównie przez to, że większa część graczy grała ciągle taliami z mety. Szczególnie eksploatowaną talią była talia Skellige. I właśnie to do kart Skellige gracze mają największe zastrzeżenia. Możemy się spodziewać, że w przyszłej aktualizacji to właśnie ta frakcja padnie ofiarą wielu zmian. Mamy nadzieję, że tylko na lepsze.

Twórcy zaplanowali stream, w którym opowiedzą o zmianach jakie wprowadzi najbliższa aktualizacja. Transmisję będzie można zobaczyć już 3 lipca (poniedziałek) o godzinie 21:00 czasu polskiego na kanale CD Projekt RED na Twitchu. Relację możecie zobaczyć również na naszej stronie poniżej:

Twórcy nie poinformowali czy transmisja odbędzie się w języku polskim, ale biorąc pod uwagę, że odbędzie się ona na kanale CD Projekt RED prawdopodobnie będzie nadawana tylko w języku angielskim.

Zmiany na pewno są koniecznie, bo ostatnie pojedynki, które toczyłem odbywały się w dużej mierze tylko przeciwko Skellige. Mam nadzieję, że aktualizacja zbalansuje rozgrywkę i spowoduje, że gracze częściej będą sięgać po własnoręcznie stworzone talie.

A Wy jak oceniacie aktualną sytuację w Gwincie? Zmiany są konieczne? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x