Twórcy opowiedzą o kolejnej aktualizacji i nagrodach na koniec zamkniętej bety

Twórcy Gwinta jak obiecali tak zrobią. W poprzednim tygodniu zespół Gwinta obiecał w tym tygodniu podać więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji i tak się stanie. Gwint zapowiedział transmisję na żywo, w której zostaną omówione nowości. Przypominamy, że już niedługo Gwint ma wyjść z zamkniętej bety i przejść w fazę otwartych beta testów. Możliwe, że następna aktualizacja będzie właśnie momentem zakończenia zamkniętych testów.

Twórcy w czasie trwania streamu oprócz omówienia zmian i nowości wprowadzanych przez kolejną aktualizację, wypowiedzą się także na temat nagród jakie zostaną przyznane graczom na koniec sezonu i zamkniętej bety.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym jakiego rodzaju nagród mogą spodziewać się gracze, którzy uczestniczyli w zamkniętej becie. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć we wpisie pod tym linkiem. Może CD Projekt dla wytrwałych graczy szykuje jakieś specjalne nagrody, tego wszystkiego dowiemy się już niedługo.

Omówienie nadchodzącej aktualizacji nastąpi 18 maja (czwartek) o godzinie 19:00 na oficjalnym profilu Gwinta na Facebooku. Relację poprowadzą: Paweł Burza oraz Maciej “Ostry” Ostrowski. A jeśli ktoś nie chce czekać do jutra, nowości będzie mógł zobaczyć jeszcze dzisiaj (17 maja) o godzinie 21:00. Na kanale CD Projekt RED na Twitchu odbędzie się podobny stream tyle, że z angielskim komentarzem. Transmisję będzie można obejrzeć poniżej:

My już nie możemy się doczekać, a Wy? Jak myślicie jakie nagrody otrzymają gracze oraz jakie nowości zostaną wprowadzone?

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x