Twórcy opowiedzą o pierwszej aktualizacji do otwartej bety Gwinta

Twórcy zapowiedzieli stream przed zbliżającą się aktualizacją.

Niecałe dwa tygodnie temu Gwint wszedł w fazę otwartej bety, a już niedługo zdaje się, że otrzyma kolejną aktualizację. Twórcy na Facebooku poinformowali o streamie, który będzie miał za zadanie wytłumaczyć wszystkie zmiany, które zobaczymy w najbliższym patchu.

Po wystartowaniu otwartej bety, wielu graczy skarżyło się na różne błędy i niedopatrzenia w grze. Część graczy miała problemy z niewyświetlającymi się kartami, a niektóre karty posiadały błędne opisy, wspomnieć tutaj można chociażby o Jeźdźcach Dzikiego Gonu, którzy w polskim opisie nie mają zamieszczonej informacji o wytrzymałości, którą otrzymują jeśli właściciel przegrywa. Zachęcamy przy okazji do przeczytania naszego artykułu, w którym wyjaśnione są wszystkie słowa kluczowe w Gwincie.

Duża część graczy chciałoby także, by pogoda została osłabiona. Trzeba przyznać, że aktualnie grając w Gwinta często można spotkać talie oparte na kartach pogodowych. Bardzo dużo szkód przeciwnikowi zadaje Ragh Nar Roog, którego co prawda łatwo skontrować Czystym Niebem, ale nie zawsze posiadamy go w talii lub też zostało wykorzystane we wcześniejszej fazie pojedynku. Bez tej karty, może być naprawdę ciężko wygrać daną rundę. Moim zdaniem to właśnie pogoda najbardziej ucierpi w tej aktualizacji.

Duża część graczy domaga się także znerfienia Nilfgaardu, który od otwartej bety wiedzie prym w popularności talii. Nic dziwnego, aktualnie Cesarstwo daje bardzo dużo możliwości rozegrania pojedynków, można grać szpiegami, na odkrywanie kart, oprócz tego Nilfgaard posiada karty, które potrafią szybko przewinąć talię. Posiada także silnego Tibora, którego część wręcz uwielbia, a druga część, szczególnie przeciwnicy nienawidzą. Bardzo możliwe, że on również zostanie osłabiony.

Możliwe, że zmiany nastąpią także w Królestwach Północy od ostatniego czasu, Północą gra na prawdę mała liczba osób, co bardzo kontrastuje z tym co było w zamkniętej becie. Może CD Projekt znalazł sposób jak ponownie przywrócić do użytku tą talię.

REKLAMA

REKLAMA

O tym wszystkim twórcy opowiedzą już jutro (06.06) o godzinie 21:00 na kanale CD Projektu, na Twitchu. Transmisję można oglądać pod tym linkiem lub poniżej:

Niestety stream odbędzie się tylko w języku angielskim. Twórcy nie informują, by miała pojawić się polska transmisja, co jest trochę zaskoczeniem, bo zwykle takowa odbywała się dzień później od angielskiej. Mimo wszystko warto oglądać, by dowiedzieć się na co się przygotować.

Relację poprowadzą:

  • Paweł Burza
  • Michał ‘Luigi’ Dobrowolski

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzona wspomniana aktualizacja.

A Wy jak uważacie, co powinno zostać zmienione w aktualnej wersji Gwinta? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x