Uruchomiono PST, na którym można przetestować przyszłe zmiany w kartach

Niedługo prawdopodobnie w Gwincie pojawi się kolejna aktualizacja, na pewno wiemy, że twórcy już teraz nad nią pracują.

Wczoraj udostępniony graczom został Publiczny Serwer Testowy, na którym możecie zobaczyć jakie zmiany twórcy planują wprowadzić w kartach, zagrać kilka rozgrywek z przeciwnikami i samemu ocenić czy zaproponowane przez CD Projekt RED zmiany są słuszne czy też wręcz przeciwnie. Tym razem skupiono się głównie na balansie kart, który będzie funkcjonował od najbliższej aktualizacji.

Jeśli już wszystko przetestujecie Redzi liczą, że podzielicie się opiniami na temat nowej wersji gry, szczególnie jeśli natkniecie się na jakiś błąd. Twórcy chętni są także wysłuchać waszych sugestii. Czy to po znalezieniu błędu, czy chęci podzielenia się swoim pomysłem radzą kontaktować się z nimi za pomocą formularza kontaktowego na stronie Gwinta. Został tam przygotowany specjalny temat dotyczący serwera testowego, pod którym oczekują ludzie chętni przeczytania Waszej wiadomości.

Serwer testowy dostępny jest jedynie na pecetach. Po zalogowaniu na nim, Wasz poziom będzie zresetowany do pierwszego oraz będziecie mieć dostęp do całej kolekcji kart. Oczywiście wszystko co związane z tym serwerem nie ma wpływu na wasze konto główne.

Aby włączyć serwer testowy polecamy zastosować się do instrukcji zamieszczonej na stronie Gwinta:

Serwer testowy GWINTA jest dostępny jedynie na PC, w języku angielskim — żeby na niego wejść musicie być zalogowani w kliencie GOG Galaxy. Aby włączyć PST należy wejść w “Opcje” (znajdują się pod przyciskiem WIĘCEJ, obok przycisku GRAJ), następnie przełączyć “Kanały Beta” na “Aktywne” i wybrać kanał “OBT PTR”. Po ściągnięciu aktualizacji możecie rozpocząć rozgrywkę!

GWINT

Publiczny serwer testowy będzie dostępny do południa 5 lutego.

REKLAMA

REKLAMA

Sprawdziliście już zmiany w balansie? Uważacie, że zmierza to w dobrym kierunku? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x