Ustawienia filtrowania kart i sposób na “brak kart premium”

Aktualizacja wprowadzająca nową frakcję – Nilfgaard, wprowadziła także jedną małą rzecz poprawiającą przejrzystość naszej kolekcji kart. A mianowicie mowa o filtrach, które teraz można ustawić wchodząc w w Kolekcję Kart.

W środkowej dolnej części ekranu Kolekcji Kart pojawił się przycisk “Filtry“, po jego kliknięciu po lewej stronie ekranu pojawia się nam małe menu, w którym możemy ustawić jakie karty chcemy wyświetlać, w ten sposób nie musimy przeszukiwać całej kolekcji, aby znaleźć interesującą nas kartę.

Część graczy była zaniepokojona, że wszystkie ich karty premium po aktualizacji nagle zniknęły. Uspokajamy, wszystkie karty premium nadal są w Waszej kolekcji. Aby je zobaczyć wystarczy w Filtrach, ustawieniach dotyczących kart premium zmienić domyślnie ustawioną opcję “Tylko zwykłe” na “Tylko premium” lub “Wszystkie“. Tym oto sposobem, możemy znowu podglądnąć nasze karty premium.

Karty premium
Zmieniając ustawienie kart premium na “Wszystkie” w naszej kolekcji będą wyświetlane karty zwykłe i premium.

Oprócz tego możemy również ustawić jakiego koloru karty chcemy wyświetlić, wybrać czy mają być to karty, które posiadamy czy też nie, rzadkość danej karty, a także, na który rząd może zostać zagrana. W ustawieniu “Pozycja” została dodana także opcja “Wydarzenie“, która oznacza karty, które nie mają swojej pozycji na polu bitwy, a wprowadzają jakiś efekt do gry, kartą taką jest np. Nobilitacja.

Niestety na razie nasze ustawienia filtrów nie da się zapisać na dłużej, dlatego też za każdym razem gdy opuścimy ekran Kolekcji Kart, ustawienia filtrów wracają do domyślnych.

Ustawienia filtrowania na pewno poprawią czytelność Kolekcji Kart, a także pozwoli zaoszczędzić czas graczom szukających konkretnych informacji na temat wybranej karty.

REKLAMA

REKLAMA

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x