Prezent dla graczy Gwinta z okazji Walentynek

Miły prezent z okazji Walentynek dla graczy Gwinta przygotował CD Projekt RED.

Wszyscy gracze, którzy zalogowali się do Gwinta w tegoroczne Walentynki oraz Ci, którzy zrobią to do jutrzejszego południa (15.02) w swoim profilu znajdą miłą niespodziankę. Twórcy Gwinta z okazji Walentynek postanowili podarować graczom ramkę Sezonu Miłości, kształtem przypominającą serce.

Jedynym warunkiem jest jak już zostało wspomniane zalogowanie się do Gwinta w Walentynki i kolejny dzień po nich do godziny 12.

Sama ramka prezentuje się bardzo ładnie, a że drzewka sezonowe nie są jeszcze dostępne, to na tą chwilę jedyny możliwy sposób aby zdobyć tą ozdobę awatara.

Tak prezentuje się w użyciu:

walentynki gwint
Jaskier całkiem dobrze wygląda w tej ramce…

Obraliście już prezent od CD Projekt RED? Jeśli jeszcze nie to nie zapomnijcie zrobić tego do jutrzejszego południa. Podoba Wam się taka niespodzianka od twórców? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


I Wy możecie sprawić sobie prezent. Główne postacie świata Wiedźmina można również kupić w formie całkiem dużych, wykonanych z najwyższą starannością figurek, które skutecznie uzupełnią każdą wiedźmińską kolekcję.

REKLAMA

REKLAMA

Figurek jest kilka, możecie zobaczyć je obejrzeć poniżej, a także je ocenić i porównać aktualne ceny i możliwość kupienia:

Może któraś z nich Wam się spodoba, bo prezentują się bardzo ładnie.

Niektóre z linków w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Po ich kliknięciu, a następnie przejściu na stronę wybranego sklepu oraz za dokonanie zakupu, otrzymujemy prowizję, która przyczynia się do rozwoju i utrzymania portalu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoim zdaniem, skomentuj artukuł.x